Robiliście już dietę dr Ewy Dąbrowskiej? Jest okazja na niezapomniane spotkanie

Robiliście już dietę dr Ewy Dąbrowskiej? Jest okazja na niezapomniane spotkanie
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
Redakcja DEON.pl

Na spotkaniu dowiecie się, jak - przeprowadziwszy dietę - odpowiednio z niej wyjść, uniknąć efektu jo-jo i cieszyć się zdrowiem przez całe życie! Będzie też czas na pytania i spokojną rozmowę.

Serdecznie zapraszamy was na spotkanie z autorkami książek z serii "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej."

Odbędzie się 5 czerwca (we wtorek), w warszawskim Empiku, przy ul. Marszalkowskiej 116/22, o godz. 18.00

TUTAJ możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku >> 

Kogo możecie poznać w czasie spotkania? 

Beata Anna Dąbrowska - terapeuta zajęciowy, od wielu lat mieszka i pracuje w Norwegii.​ ​Bada wpływ odżywiania na komfort życia i stan zdrowia ludzi z upośledzeniem umysłowym,​ ​osób starszych i dzieci. Od wielu lat praktykuje dietę warzywno-owocową osobiście​ ​i w swojej rodzinie, a także stara się propagować idee diety warzywno-owocowej​ ​u ludzi chorych. Szuka praktycznych rozwiązań w żywieniu opartym na roślinach i w pracy nad praktycznymi​ ​aspektami postów leczniczych - tym dwóm zadaniom oddaje się obecnie bez reszty.

Paulina Borkowska - dietetyk, specjalizuje się w dietetyce klinicznej i medycynie funkcjonalnej. Propaguje holistyczne podejście do żywienia, a swoją uwagę​ ​szczególnie skupia na detoksykacji, uregulowaniu gospodarki hormonalnej,​ ​usprawnieniu pracy jelit, prawidłowym trawieniu i wchłanianiu. Jej motto brzmi:

"Jesteś tym, co strawisz i wchłoniesz". Pracuje z osobami dotkniętymi chorobami​ ​metabolicznymi, układu pokarmowego, autoimmunologicznymi, alergiami i nietolerancjami​ ​pokarmowymi. (Dodatkowe informacje: borkowskadietetyk.pl.)

Justyna Rybak-Dombrowska - reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w biegach przez płotki, trener personalny, certyfikowany trener Norweskiego Związku Lekkiej Atletyki, multimedalistka Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich​ ​oraz przez płotki. Jako trener pracuje z dziećmi i dorosłymi, z tymi, którzy​ ​dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, i z tymi, którzy już od dawna nie wyobrażają​ ​sobie życia bez sportu.

Serdecznie zapraszamy!

Dieta warzywno-owocowa ratuje życie 

- Pacjentom cierpiącym na choroby chroniczne nie zawsze można pomóc, stosując tradycyjne metody leczenia. Tak było w przypadku mężczyzny z silnymi bólami wieńcowymi oraz zagrożeniem zawałem.

Był rok 1985, nie było jeszcze możliwości wszczepienia by-passów. Stanęłam bezradna przy łóżku chorego - mówi w rozmowie dr Ewa Dąbrowska. Przeczytaj całą rozmowę >>

Znacie 5 kluczowych filarów wychodzenia z diety?

Wytrwaliście na diecie warzywno-owocowej nazywanej inaczej postem Daniela i zastanawiacie się, jak nie stracić tego, co udało się wam osiągnąć? Ten film jest dla was.

Podpowiada Paulina Borkowska - dietetyk kliniczny, specjalizuje się w medycynie funkcjonalnej. Powodzenia na kolejnym etapie drogi do zdrowego życia pełnią życia!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Beata Anna Dąbrowska
26,18 zł
34,90 zł

Czy chcesz, aby efekty diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej® towarzyszyły Ci już przez całe życie?

Kontynuacja bestsellerowego zbioru przepisów do diety dr Ewy Dąbrowskiej to zestaw konkretnych wskazówek oraz metod, które pomogą Ci prawidłowo wyjść...

Skomentuj artykuł

Robiliście już dietę dr Ewy Dąbrowskiej? Jest okazja na niezapomniane spotkanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.