Żona Kamila Stocha o zaręczynach: trzy lata musiałam czekać

Żona Kamila Stocha o zaręczynach: trzy lata musiałam czekać
(fot. youtube.com)
1 rok temu
youtube.com / jb

Poznali się w Słowenii w Planicy. To tutaj skoczek poprosił ją o rękę. Niestety, Ewa już wcześniej dowiedziała się, co planuje.

Kiedy studiowała, przyjechała na Puchar Świata jako fotograf, wtedy poznała Kamila. Nazywa to "początkiem wspólnej drogi". Drugiego dnia po tym, jak się poznali, poprosiła go o to, żeby wpisał się do książki do matematyki, która spełniała funkcję pamiętnika. Podpisał się "Twój małżonek Kamil". Zobaczyła to dopiero po 11 latach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaręczynach i ich historii miłości? Obejrzyj poniższy film:

Przyjdź na Mszę walentynkową

Już 14 lutego o godzinie 18 w kościele św. Barbary na Małym Rynku - spotykamy się na Mszy świętej o dobrego męża, dobrą żonę. Homilię wygłosi ksiądz Radosław Rakowski z Poznania, którego Msze gromadzą setki młodych szukających drugiej połówki.

To propozycja dla par i singli. Jeśli jesteś w związku, zaproś swoją dziewczynę, swojego chłopaka. Jeśli jesteś singlem, bądź gotowy na zmiany i miej oczy szeroko otwarte.

Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie z Zuzanną i Michałem PAX Bukowskim, którzy poznali się dzięki takiej mszy. Opowiedzą nam o tym, jak odkryć jedność w różnorodności.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych. [KLIKNIJ W BANER]

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
o. Adam Szustak OP
30,00 zł
29,99 zł

On i ona, razem i osobno, na co dzień i od święta. Tej historii jednak nie napisał człowiek, zrobił to Bóg. Co więcej, On ją zaśpiewał i tak powstała Pieśń nad pieśniami. Pachnidła do próba...

Skomentuj artykuł

Żona Kamila Stocha o zaręczynach: trzy lata musiałam czekać
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.