16. Targi Książki w Krakowie otwarte

16. Targi Książki w Krakowie otwarte
(fot. sxc.hu)
Logo źródła: WAM wydawnictwowam.pl / pz

Po raz kolejny Kraków na kilka dni stanie się niekwestionowaną stolicą polskiego czytelnictwa. Na 16. Targach Książki nie zabraknie oczywiście Wydawnictwa WAM.

Nasze stoisko zlokalizowane jest w tym samym miejscu, co w poprzednich latach. Zostało oznaczone numerem A12. W jubileuszowym roku 140-lecia istnienia Wydawnictwa WAM zaprezentujemy podczas Targów Książki blisko 300 tytułów książkowych. Nie zabraknie też płyt, filmów i audiobooków przygotowanych przez nasze Studio Inigo.

Zapraszamy do odwiedzenia na stoisku autorów naszych książek. Na milusińskich czekać będą Izabela Mikrut i Elżbieta Wojnarowska, lubiących gotować i dobrze zjeść ucieszy spotkanie z Siostrą Anastazją, od dziesięcioleci wiernych czytelników radują spotkania z ks. Mieczysławem Malińskim, nie zabraknie też doskonale znanego czytelnikom krakowskiej prasy Andrzeja Kozioła, autora na stałe wrośniętego w literacki pejzaż naszego miasta.

Targom Książki w Krakowie rokrocznie towarzyszy kilkanaście konkursów dedykowanych branży księgarskiej oraz wydawniczej. Przez cztery dni trwania imprezy mają miejsca rozstrzygnięcia najważniejszych polskich plebiscytów i konkursów.

Podczas Targów Książki w Krakowie nie braknie konkursów promujących czytelnictwo, organizowanych z myślą o zwiedzających. Organizatorzy konkursów zapewniają świetną zabawę, ciekawe inicjatywy oraz atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do odwiedzin stoiska A12 podczas Targów Książki w Krakowie. Kupujący u nas mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

W księgarni firmowej Wydawnictwa WAM przy ul. Kopernika 26 w Krakowie czekają na Państwa bezpłatne wejściówki na Targi Książki.

25-28 października 2012 r.
Kraków, ul. Centralna 41 A

Godziny otwarcia:
25.10. 10:00-17:00
26.10. 10:00-18:00
27.10. 10:00-18:00
28.10. 10:00-16:00

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

16. Targi Książki w Krakowie otwarte
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.