Bp Libera napisał list do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego

Bp Libera napisał list do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego
(fot. youtube.com)
1 miesiąc temu
KAI / jb

Biskup płocki Piotr Libera skierował do ministra zdrowia prof. Łukasza Szumowskiego list, w którym wyraził smutek i sprzeciw wobec ataków na niego niektórych mediów i osób.

Wyraził także podziw i szacunek dla działań ministra w czasie pandemii koronawirusa.

Bp Piotr Libera podkreślił, że list został napisany z pozycji człowieka, chrześcijanina i byłego pacjenta prof. Szumowskiego. Ordynariusz diecezji płockiej wyraził także podziw i szacunek dla działań ministra, który wraz z innymi ludźmi „walczy o bezpieczeństwo zdrowotne Polaków”. Ponadto wyraził solidarność z ministrem Szumowskim.

List bp. Libery był reakcją na zarzuty, jakie stawiane są ministrowi Łukaszowi Szumowskiemu w przestrzeni publicznej, przez część mediów oraz polityków.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bp Libera napisał list do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego
Komentarze (2)
AE
~Anna Elżbieta
3 czerwca 2020, 20:34
Bardzo się z tego cieszę. Bp Libera z odwagą wyraził wdzięczność Ministrowi Zdrowia w momencie, gdy jest na niego totalny atak, zupełnie nie wiadomo z jakiego powodu. Na człowieka, który z ogromnym zaangażowaniem próbuje ratować obywateli tego kraju. Skąd w ludziach tyle nienawiści? Uważam, że bp Libera pięknie się zachował, choć na pewno zdawał sobie sprawę, że zaraz będzie atak na jego osobę.
WG
W Gedymin
3 czerwca 2020, 23:39
Skąd w ludziach tyle nienawiści? - ci co atakują Szumowskiego to lewacy, ateiści a przynajmniej Polacy drugiego sortu, także ich nienawiść nie powinna specjalnie dziwić. Dziwić powinny kłamstwa, manipulacje i nienawiść w katolickiej TVP i wśród katolików trzymających władzę uczestniczących we mszach św i w odróżnieniu od syna Trzaskowskiego przyjmujących Komunię św. "bp Libera pięknie się zachował ..." pewnie tak, nasuwa się jednak pytanie dlaczego tylko w tym przypadku.

Skomentuj artykuł

Bp Libera napisał list do ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.