Być Chrześcijaninem i zostać Milionerem

Być  Chrześcijaninem i zostać Milionerem
info. pras.

W dniach 18-21 marca w kościele Świętego Józefa w Krakowie, odbędą się rekolekcje dla ludzi biznesu pt. Być chrześcijaninem i zostać Milionerem.

Tysiące możliwości jest wokół nas, ale boimy się zostawić to co wygodne, to co już poznane i ujarzmione. Biznes to nieustające ryzyko, tylko Ci, którzy je ponoszą osiągają szczyty. Tylko czym jest ryzyko w kontekście Ewangelii?

Dowiedz się jak być chrześcijaninem i zostać milionerem - zaryzykuj i przyjdź na rekolekcje dla ludzi biznesu. Bóg przecież kocha kreatywnych, przedsiębiorczych czy zaangażowanych, więc nie powinien mieć nic przeciwko graniu na giełdzie, inwestowaniu w nieruchomości czy zakładaniu innowacyjnych firm.

Plan rekolekcji:

18.03 niedziela - godz. 20:00
19.03 poniedziałek - godz. 20:00
20.03 wtorek - godz. 20:00
21.03 środa - godz. 20:00

Rekolekcje głosi Ksiądz Jacek Stryczek - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wiosna. Ks. Jacek jest charyzmatyczną postacią, od lat pracuje z wolontariuszami oraz ludźmi biznesu - wychowuje i uczy mądrze pomagać innym. W 2007 roku został mianowany przez arcybiskupa Stanisława Dziwisza Duszpasterzem Ludzi Biznesu oraz Duszpasterzem Wolontariatu w Małopolsce.

Znany jest z niekonwencjonalnych kazań ( w tym multimedialnych) oraz poruszających happeningów, jak "Zobacz siebie w innym świetle" przed Giełdą Papierów Wartościowych w 2009 czy postawienie konfesjonału przed Galerią Krakowską. Ks. Jacek jest pomysłodawcą, współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia WIOSNA, które jest organizatorem Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Być Chrześcijaninem i zostać Milionerem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.