Byłam żoną alkoholika - świadectwo

Byłam żoną alkoholika - świadectwo
(fot. cyclonebill / flickr.com / CC BY)
5 lat temu
Logo źródła: Radio Watykańskie Radio Watykańskie / drr

"Byłam żoną alkoholika - świadectwo Marii w miesiącu trzeźwości" w Magazynie Radia Watykańskiego. Wcześniej Aktualności.

[-00441399.mp3-]

Jeśli czytając tę książkę, poczujesz się nieswojo albo wręcz ogarnie cię niesmak i zażenowanie - być może to nie jest książka dla ciebie. A może właśnie dla ciebie jest szczególnie. Czasem tak właśnie działają mechanizmy obronne: Cóż za żenująca postawa, jak można wyciągać takie ohydztwa, wywlekać brudy, pisać takie świństwa o sobie i rodzinie, hańba!

Alkoholiczka to autobiograficzna opowieść o życiu pod dyktando wstydu i lęku: historia ukrywania swej tożsamości i ciągłych prób schronienia się za różnymi maskami - dzielnej dziewczynki, zbuntowanej nastolatki, cynicznej seksbomby, wreszcie przedsiębiorczej i świetnie sobie radzącej singielki. Jednak, przede wszystkim to świadectwo odzyskiwania utraconej godności i dająca nadzieje opowieść o tym, że można żyć inaczej

Oparta na faktach opowieść o piciu, wychodzeniu z uzależnienia oraz o nauce normalnego życia. Kup teraz

Mika Dunin - pseudonim literackiej polskiej dziennikarki, eseistki, blogerki (www.mika-dunin.blogspot.com), autorki znakomitego Antyporadnika.

Lista plików
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Byłam żoną alkoholika - świadectwo
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Byłam żoną alkoholika - świadectwo
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.