Były dziennikarz TVN rzecznikiem prasowym Caritas Polska

Były dziennikarz TVN rzecznikiem prasowym Caritas Polska
Caritas Polska
KAI / pk

Marcin Majewski, były dziennikarz Canal+, TVN i TVN24 został rzecznikiem prasowym Caritas Polska - informuje największa organizacja dobroczynna w Polsce.

Marcin Majewski został mianowany na to stanowisko 1 lutego. Jest odpowiedzialny za kontakty z mediami, tworzenie strategii medialnej i promowanie działalności Caritas w Polsce i za granicą.

DEON.PL POLECA
- Caritas Polska dynamicznie się rozwija i współpraca z mediami jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy przekonani, że Marcin Majewski, doświadczony dziennikarz, doskonale poradzi sobie z reprezentowaniem działań i wartości Caritas Polska - komentuje dyrektor Caritas Polska ks. Marcin Iżycki.

Majewski pracował już w Caritas

Majewski posiada bogate doświadczenie w mediach. Przez 10 lat był szefem redakcji żużlowej w telewizji Canal+, wcześniej prowadził serwisy sportowe w TVN i TVN24. Po zakończeniu pracy w telewizji zmienił branżę i w sierpniu 2023 zaczął pracę dla Caritas Polska na stanowisku koordynatora ds. mediów.

DEON.PL POLECA

- To dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. Caritas jest największą organizacją charytatywną i humanitarną w Polsce. Niesie pomoc w Polsce i zagranicą, w kilkunastu programach pomocowych. To instytucja, której Magazyn "Press" drugi raz z rzędu przyznał nagrodę Top Marka. Chcę, żeby opinia publiczna dowiedziała się o tym, jak wspaniałe rzeczy robi Caritas – mówi nowy rzecznik.

Caritas to największa organizacja dobroczynna w Polsce. Pomaga setkom tysięcy potrzebujących w kraju i za granicą. Struktura Caritas w Polsce składa się z Caritas Polska, która pełni funkcję koordynatora projektów ogólnopolskich i zagranicznych, oraz z 45 Caritas diecezjalnych, które niosą bezpośrednią pomoc potrzebującym. Organizacja jest częścią sieci Caritas Internationalis i Caritas Europa.

Źródło: KAI / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Były dziennikarz TVN rzecznikiem prasowym Caritas Polska
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.