Cud eucharystyczny w Meksyku? Nagranie z pulsującą "jak ludzkie serce" hostią

Cud eucharystyczny w Meksyku? Nagranie z pulsującą "jak ludzkie serce" hostią
Fot. Twitter
aciprensa.com / kb

Do niezwykłych scen doszło w meksykańskiej parafii. W trakcie Adoracji Najświętszego Sakramentu, wierni oraz duchowni mogli zobaczyć jak hostia zaczyna pulsować. W internecie pojawiło się nagranie z całej sytuacji.

Nabożeństwo odbyło się 23 lipca w kościele parafii Matki Bożej Różańcowej w mieście Zapotlanejo. "Wystawiliśmy Najświętszy Sakrament. Odmówiłem modlitwę, a kiedy wstałem, aby iść do zakrystii, zaczęło się dziać" – powiedział mediom ks. Carlos Spahn, który je prowadził.

W Meksyku miało dojść do cudu eucharystycznego

Jedna z uczestniczących w nabożeństwie wiernych, opublikowała nagranie z całej sytuacji. "Cud w Meksyku, gdy ks. Carlos Spahn odsłaniał Najświętszy Sakrament, hostia zaczęła pulsować" - taki opis pod wideo zamieściła.

Duchowny, jako naoczny świadek "cudu eucharystycznego" poprosił o przekazanie mu wszystkich filmów z całej opisywanej sytuacji. Według ustaleń trwała ona ok. 20–30 sekund.

Zdjęcie błogosławionego Carlo Acutisa

Kilka godzin przed zdarzeniem ks. Carlos Spahn miał błogosławić zdjęcie Carlo Acutisa, włoskiego chłopca, który poprosił, by móc przystąpić do Pierwszej Komunii w wieku 7 lat, i prowadził w internecie strony o cudach eucharystycznych. Zmarł przedwcześnie na białaczkę.

Według relacji podanych przez księdza Spahna w nocy ze zdjęcia w szklanej oprawie „zaczął wyciekać olej”.

Źródło: aciprensa.com / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Matusiak

Niezwykłe orędzie Matki Bożej, spełnione przepowiednie, wymowne zbieżności dat, faktów i okoliczności oraz towarzyszące objawieniom cuda – wszystko to sprawia, że objawienia fatimskie są cennym źródłem duchowych inspiracji. W tej książce Czytelnik znajdzie nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Cud eucharystyczny w Meksyku? Nagranie z pulsującą "jak ludzkie serce" hostią
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.