Czy to najpiękniejsza procesja Bożego Ciała? "Tu czuć miłość"

Czy to najpiękniejsza procesja Bożego Ciała? "Tu czuć miłość"
(fot. facebook.com/dpsbroniszewice)
facebook.com/dpsbroniszewice / kk

"Z tych zdjęć bije radość i miłość", "tu czuć miłość i to właśnie jest prawdziwe Boże Ciało" - piszą internauci. Pan Jezus przyszedł do wszystkich, którzy go potrzebują.

Zdjęcia z wyjątkowej procesji Bożego Ciała, która miała miejsce w Domu Chłopaków w Broniszewicach pojawiły się na facebookowej stronie prowadzonej przez dominikanki. Ogromnie poruszają pięknem prostoty i bliskości Jezusa, który przychodzi do ludzi.

Siostry z Broniszewic opiekują się niepełnosprawnymi chłopcami. Robią wszystko, co mogą, by zapewnić im właściwą opiekę i miłość, której im brakuje.

Dbają o odpowiednie dawki radości, walczą o ich zdrowie i szczęście. Udzielają sercowych porad, jeżdżą na wycieczki dżipem, wspierają w realizowaniu marzeń. Takich jak duża ilość żelu na włosach albo bywanie wokalistą zespołu Enej. Bo Adrian uwielbia używać żelu do stylizacji swojej fryzury, a Daniel kocha śpiewanie. W Broniszewicach może liczyć na wiernych fanów i najlepszą publiczność.

DEON.PL POLECA

***

Możesz wesprzeć działalność DPS-u w Broniszewicach za pomocą tradycyjnego przelewu lub formularza na stronie internetowej:

ADRES:
Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży w Broniszewicach
Broniszewice 91
63-304 Czermin

TYTUŁ WPŁATY
Darowizna DPS

NUMER KONTA:
86 1090 1131 0000 0001 2301 4388

PRZELEW ZAGRANICZNY (KONTO W ZŁOTÓWKACH):
SWIFT WBKPPLPP PL 86109011310000000123014388

PRZELEW ZAGRANICZNY (KONTO W EURO):
SWIFT WBKPPLPP PL 30109011310000000135207811

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Czy to najpiękniejsza procesja Bożego Ciała? "Tu czuć miłość"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.