Dynia to symbol szatana? Nie dla tych uczniów

Dynia to symbol szatana? Nie dla tych uczniów
(fot. Alyssa Cerny / shutterstock.com)
Catholic Herald / kk

Uczniowie z katolickiej szkoły w północno-wschodnim Londynie zaczęli hodować dynie. Wszystko po to by pomóc ubogim sąsiadom.

W St. Gregory’s Catholic Science College uczy się 1000 dzieci w wieku od 11 do 18 lat. Wielu z nich poświęca się wolontariatowi i pracy na rzecz dzielnicy.

Tegoroczni uczestnicy zajęć z ogrodnictwa zdecydowali, że ten rok poświęcą na hodowlę dyń. Na początku października zebrali owoce i nagotowali zupy dla 150 potrzebujących bezdomnych osób. Przekazali ją do lokalnej inicjatywy charytatywnej.

Nie bójmy się dyni [KOMENTARZ] >>

DEON.PL POLECA


"Jestem bardzo dumny z naszych uczniów, którzy podzieli się owocami swojej pracy z członkami społeczności lokalnej, którzy ich najbardziej potrzebują" - mówi dyrektor szkoły Andrew Prindiville.

Dynia to nie szatan [KOMENTARZ] >>

Uczniowie często angażują się w projekty na rzecz lokalnej społeczności. Niedawno udało im się wyczyścić pobliski park, a wcześniej w tym roku otrzymali kilka nagród dla szkół ogrodniczych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv

Ta książka to dobra pomoc w wychowaniu do szacunku dla życia, dla dobra i piękna, a także pogłębione wsparcie w kształtowaniu wrażliwego sumienia, z którego wyrasta właściwa postawa względem środowiska naturalnego. Niech wyrazem naszej odpowiedzialności...

Skomentuj artykuł

Dynia to symbol szatana? Nie dla tych uczniów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.