Fundacja Małych Stópek chce pomóc dzieciom uratowanym od aborcji. Trwa specjalna akcja

Fundacja Małych Stópek chce pomóc dzieciom uratowanym od aborcji. Trwa specjalna akcja
(fot. unsplash.com)
KAI / jb

Szczecińska Fundacja Małych Stópek prowadzi akcję “Kup pieluchy - podaj film”. Dzięki inicjatywie zakupiono już 22 tys. pieluch dla dzieci uratowanych od aborcji.

- Sprawa jest prosta. Ludzie dobrej woli mogą przekazać naszej organizacji 50 zł, jednocześnie otrzymując dwa filmy “Nieplanowane”. Jeden zachowują dla siebie, a drugi film przekazują znajomej osobie. Za otrzymane pieniądze my z kolei kupujemy pieluchy dla dzieci uratowanych od aborcji, które znajdują się pod naszą opieką - tłumaczy ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

Do tej pory za środki pozyskane w ramach inicjatywy zakupiono już 22 tys. pieluch. Znamienny jest również film, który otrzymują uczestnicy akcji.

„Nieplanowane” to jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku, który wraz z pojawieniem się w określonym miejscu, wzbudzał gorące dyskusje i ataki działaczy aborcyjnych wzywających do jego bojkotu. Widzowie jednak bardzo chętnie wypełniali kinowe sale, a sam film określali nierzadko mianem „antyaborcyjnej szczepionki” lub „niemym krzykiem XXI wieku”.

DEON.PL POLECA

Aby wesprzeć akcję można dokonać przelewu na konto 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 z dopiskiem “DAROWIZNA FILM”.

Fundacja Małych Stópek została powołana do życia 5 kwietnia 2012 r. Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Działania te są realizowane poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną. Z racji trwania epidemii koronawirusa Fundacja zajęła się także produkcją maseczek, jak i zbiórką pieniędzy na respiratory. Szczegółowe informacje o organizacji dostępne są pod adresem www.fundacjamalychstopek.pl i www.dlazycia.info.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Fundacja Małych Stópek chce pomóc dzieciom uratowanym od aborcji. Trwa specjalna akcja
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.