Film na weekend: „Nieplanowane”

Film na weekend: „Nieplanowane”
Fot. Materiały dystrybutora

Kierowniczka kliniki aborcyjnej zostaje poproszona do gabinetu, w którym przeprowadzana jest aborcja. To doświadczenie całkowicie odmienia jej życie. Mocny film z przesłaniem pro-life, który trzeba zobaczyć.

„Nieplanowane” to oparta na faktach historii Abby Johnson, jednej z najmłodszych i najbardziej zaangażowanych w swoją pracę dyrektorek Planned Parenthood. Film jest wielowymiarowy i ukazuje problem aborcji na kilku płaszczyznach – z perspektywy osób zajmujących się aborcją zawodowo, chrześcijańskich organizacji zaangażowanych w ruch pro-life oraz kobiet, dla których decyzja o przeprowadzeniu aborcji jest często najtrudniejszym wyborem w życiu. Film, choć nie jest produkcją oskarową, robi wrażenie i daje do myślenia – nikogo nie potępia ale pokazuje, że aborcja wiąże się z cierpieniem, zarówno dzieci jak również ich matek.

Tytuł: Nieplanowane / Unplanned
Reżyseria: Chuck Konzelman, Cary Solomon
Scenariusz: Chuck Konzelman, Cary Solomon
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Premiera: 2019
Obsada: Ashley Bratcher, Brooks Ryan, Robia Scott, Jared Lotz

O tym, dlaczego warto obejrzeć film "Nieplanowane", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Opis dystrybutora: Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

Zobacz zwiastun:

Ze względu na drastyczne scen, odradzamy oglądanie tego filmu z dziećmi.

Nie popieramy piractwa! Film można obejrzeć w większości kin w Polsce.

Redaktor DEON.pl, dziennikarz, bloger, podróżnik i obserwator świata. Interesuje się turystyką kolejową i przyrodniczą. Lubi chodzić po górach i nurkować. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: „Nieplanowane”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.