Jest pierwszy zwiastun nowego filmu braci Sekielskich

Jest pierwszy zwiastun nowego filmu braci Sekielskich
(fot. youtube.com)
youtube.com / pp

Cały film zobaczymy już w najbliższą sobotę, 16 maja, o godzinie 10.

"Zabawa w chowanego", to kontynuacja filmu "Tylko nie mów nikomu", który wstrząsnął Kościołem w Polsce. Nowa produkcja braci Sekielskich również opowie o problemie pedofilii w Kościele katolickim w Polsce. Ich poprzedni film obejrzało ponad 23 mln osób. 

Sam Tomasz Sekielski o nowym filmie mówi: "to konkretna historia, wielowątkowa. Ci, którzy już film widzieli, byli pod wrażeniem". 

Zobacz zwiastun filmu "Zabawa w chowanego": 

***

Inicjatywa „Zranieni w Kościele” to telefon zaufania i katolickie środowisko wsparcia dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele. Kontakt telefoniczny przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które same doświadczyły wykorzystywania seksualnego, oraz ich najbliższych. Otwarty jest również na wszystkich, dla których te grzechy ludzi Kościoła stały się zgorszeniem i przyczyną utraty zaufania do całej wspólnoty wiary. Inicjatywę tworzą świeccy katolicy zatroskani o bliźnich skrzywdzonych przez przedstawicieli Kościoła. Dyżury telefoniczne pełnione będą regularnie w każdy wtorek w godzinach 19.00–22.00 przez odpowiednio przygotowane osoby. Rozmowy prowadzone są anonimowo, bezpłatnie, cierpliwie i dyskretnie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Żak SJ

Rozliczenie z problemem pedofilii w polskim Kościele

Ujawnienie skali wykorzystywania seksualnego nieletnich przez osoby duchowne wstrząsnęło Kościołem w Polsce i na świecie. Reakcje hierarchów były skrajne: od lęku przed ujawnieniem długo skrywanej prawdy po chęć...

Skomentuj artykuł

Jest pierwszy zwiastun nowego filmu braci Sekielskich
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.