Kiedy premiera nowego filmu braci Sekielskich? Jest potwierdzona data

Kiedy premiera nowego filmu braci Sekielskich? Jest potwierdzona data
(fot. SEKIELSKI / youtube.com)
wirtualnemedia.pl / ml

Tomasz Sekielski ujawnił, kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu poświęconego przypadkom pedofilii w Kościele w Polsce. 

Jego słowa padły w czasie “Sekielski Sunday Night Live”, cotygodniowej transmisji na żywo za pośrednictwem Facebooka. Premiera filmu na samym początku była zapowiadana na listopad lub grudzień, potem styczeń. Tym razem z ust dziennikarza padła ostateczna deklaracja. 

Premiera filmu “Zabawa w chowanego” będzie mieć miejsce 28 marca 2020 roku. Tego dnia film zostanie udostępniony publicznie na YouTube. 

“Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też - jak czytam w prasie branżowej - Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film” - powiedział Tomasz Sekielski w czasie transmisji. “Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy” - dodał. 

“Obecnie trwa akcja crowdfunfingowa na trzeci dokument o grzechach duchownych, który ma być poświęcony m.in. osobie Jana Pawła II. Na ten cel bracia potrzebują milion złotych. Do tej pory udało się im zebrać już ponad 650 tys. zł. Koszty trzeciego filmu o pedofilii będą większe niż przy poprzednich produkcjach – Tylko nie mów nikomu kosztowało 450 tys. złotych, Zabawa w chowanego to koszt ok. 120 tys. złotych, a film o SKOK-ach – 550 tys. złotych” - informuje portal wirtualnemedia.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Żak SJ
18,83 zł
26,90 zł

Rozliczenie z problemem pedofilii w polskim Kościele

Ujawnienie skali wykorzystywania seksualnego nieletnich przez osoby duchowne wstrząsnęło Kościołem w Polsce i na świecie. Reakcje hierarchów były skrajne: od lęku przed ujawnieniem długo skrywanej prawdy po chęć...

Skomentuj artykuł

Kiedy premiera nowego filmu braci Sekielskich? Jest potwierdzona data
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.