"Już się nie wstydzę". O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych

"Już się nie wstydzę". O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych
(fot. youtube.com)
9 miesięcy temu
Langusta na Palmie / Facebook / df

Znany duszpasterz ogłosił nowy cykl konferencji w kilkunastu miastach Polski. Sprawdź, jaki będzie temat, gdzie odbędą się spotkania i zdobądź bilet.

"Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło, schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę! - pisze dominikanin o wydarzeniu na swoim facebookowym profilu Langusta na Palmie.

Spotkania zaplanowano w kwietniu i w maju w Katowicach, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Kielcach, Gdańsku, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Szczecinie, Białymstoku i Częstochowie.

Oprawą muzyczną zajmie się zespół w składzie: Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński i Kamil Siciak.

Sprzedaż biletów rusza w niedzielę 19.01 od godz. 16:00. Będzie można je kupić jedynie przez internet, link pojawi się na profilu Langusty.

Szczegółową trasę i poszczególne wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP
32,00 zł

To zapis rekolekcji wygłoszonych przez o. Adama Szustaka w maju 2014 r. w Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Ich tematem jest historia Noego, która choć rozegrała się kilka tysięcy lat temu, nic nie straciła...

Skomentuj artykuł

"Już się nie wstydzę". O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych
Komentarze (5)
SP
~Stefan Pepper
15 lutego 2020, 13:42
Kolejny celebryta w habicie demontujący kościoł Boży.
AS
~Anna Siedlecka
29 stycznia 2020, 12:21
Słowo Boże ma moc i działa !!! I szeptane na ucho i głoszone na stadionach.
PZ
~Paweł Zdunek
17 stycznia 2020, 14:01
Bilety, bilety, komercja, stadiony, hale, słowo za pieniądze.. No pewnie "już się nie wstydzę "..A ja się wstydzę, wstydzę się kiedy patrzę na Krzyż, wstydzę się za to co uczyniłem Jezusowi i będę się wstydził aż do końca mych dni.. "Jezu wspomnij na mnie.." Ludzie nie płaćcie za ewangelizację, czytajcie Słowo Boże za darmo. Amen
18 stycznia 2020, 08:04
Od początku w centrum charyzmatu dominikańskiego znajduje się kaznodziejstwo, również do tłumów, jeśli chcą przyjść. Jak zaś kazanie wygląda, to inna kwestia. Sądząc po pielgrzymce, om Szustak nie zapomina o pokorze i potrzebie zbawienia dla samego siebie.
ES
~Ewelina Sztym
18 stycznia 2020, 17:16
Raczej Ojcu nie chodzi o płacenie za słowo, a trzeba opłacić miejsce głoszenia słowa oraz artystów i muzyków, którzy z nim wystąpią. Pozdrawiam

Skomentuj artykuł

"Już się nie wstydzę". O. Szustak tym razem tylko dla dorosłych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.