Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"

Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"
(fot. youtube.com)
1 miesiąc temu
facebook.com / twitter.com / ml

Ks. Dominik Chmielewski, znany duszpasterz i rekolekcjonista stwierdził, że pandemia koronawirusa jest "podejrzana". Jego zdaniem lekarze na świecie dostają olbrzymie pieniądze za to, że wpisują w akt zgonu covid-19.

Takie słowa duchownego padły w czasie wystąpienia, które miało miejsce na Słowacji. Nazwał pandemię covid-19 "podejrzaną pandemią", która "jest pandemią strachu, a nie prawdziwą pandemią". 

Duchowny podkreślił także, że: "lekarze z całego świata gromadzą się w różnych związkach, żeby mówić o tym, że nie ma żadnej pandemii. Co bardziej odważni lekarze mówią o tym, że dostają potężne pieniądze za wpisanie w akt zgonu covid-19".

Zdaniem ks. Chmielewskiego pandemia to: "narzędzie szatana, które ma zniszczyć między innymi eucharystię w Kościele katolickim".

Fragmenty wystąpienia duchownego zobaczysz poniżej. Cięcia materiału wynikają z obecności tłumacza po prawej stronie, który po każdym zdaniu dokonuje przekładu na słowacki.

Ks Dominik Chmielewski demaskuje Pandemię

Ks Dominik Chmielewski demaskuje koronawirusa - fałszywą pandemię. Post przez 2 dni dotarł już do ponad miliona Polaków. Niemal 10 tysięcy Udostępnień! Nie bój się - Udostępnij koniecznie !!! Pomódl się Różańcem Św. za Ks. Dominika. Link do Aktu zawierzenia Kardynała Wyszyńskiego / niemal milion Polaków / https://www.facebook.com/Paruzja/videos/487981108280099/

Opublikowany przez IskrazPolski Środa, 5 sierpnia 2020


Rekolekcjoniście na Twitterze odpowiedział jezuita, Paweł Kowalski SJ, który napisał: 

"«Nie ma żadnej pandemii» «lekarze dostają potężne pieniądze za wpisanie w akt zgonu Covid19» «Wszyscy umierają nagle na Covid19» mówi ks. Chmielewski... Czyli np. «wszyscy» to wczoraj 18 osób. Szkoda, że pobożne kazanie o Eucharystii zostało okraszone tak wieloma bzdurami".

Sprawę skomentował także redaktor naczelny DEON.pl, Piotr Żyłka: 

"W ostatnich dniach tysiące osób udostępniło nagranie, na którym słyszymy, jak znany duszpasterz ks. Dominik Chmielewski twierdzi, że pandemia koronawirusa jest wymysłem, że w ogóle nie ma żadnej pandemii. Mówi również, że jest to szatańskie narzędzie mające na celu zniszczenie Eucharystii. Ten ostatni wątek pominę milczeniem.

Ale niech ksiądz Chmielewski podzieli się swoimi rewelacjami z osobami, które pisały do mnie z prośbą o modlitwę, kiedy pielgrzymowałem na Jasną Górę.

Niech spojrzy im w twarz i powtórzy swoje teorie.

Dziewczynie, która prosiła o modlitwę za ojca zakażonego koronawirusem, leżącego w ciężkim stanie w szpitalu.

Kobiecie, która najpierw prosiła o modlitwę za męża zakażonego koronawirusem, również leżącego w szpitalu w ciężkim stanie. A kilka dni później, kiedy mąż przegrał walkę i zmarł, o modlitwę za jego duszę.

Takie słowa są skrajną nieodpowiedzialnością. I bardzo bolą. Stwarzają niebezpieczeństwo. Narażają ludzkie zdrowie i życie. Szczególnie, kiedy padają z ust znanych i chętnie słychanych duchownych".

W ostatnich dniach tysiące osób udostępniło nagranie, na którym słyszymy, jak znany duszpasterz ks. Dominik Chmielewski...

Opublikowany przez Piotr Żyłka Wtorek, 11 sierpnia 2020

Słowa ks. Chmielewskiego wywołały poruszenie wśród innych duchownych. 

"Chciałbym aby ks. Chmielewski wytłumaczył mi, jak mój znajomy (młody, zdrowy facet) nagle trafia na OIOM z ciężkim zapaleniem płuc..." - stwierdził ks. Marek Weresa.

"Uważam, że w @EpiskopatNews powinna powstać specjalna komisja, która by śledziła katolickość słynnych kaznodziejów. Inna sprawa, że niektórzy biskupi popierają taką linię" - napisał ks. Mateusz Włosek.

Do tej pory na świecie koronawirusem zostało zarażonych 20 milionów osób. 735 tysięcy z nich zmarło. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
25,75 zł
42,90 zł

Kościół, do którego chcemy należeć, jest tutaj

Zamieszczone w książce rozmowy z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem powstawały na przestrzeni kilkunastu lat. Pierwsze wywiady redaktorzy „Tygodnika Powszechnego” przeprowadzali, kiedy obecny metropolita łódzki był jeszcze prezbiterem, a ostatnie...

Skomentuj artykuł

Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"
Komentarze (29)
AD
~Aniela Dobrowolska
16 sierpnia 2020, 22:43
Ks. Chmielewski ma rację, nie ma pandemii, a jest tylko strach podsycany przez media w tym DEON.pl
AA
~Agnieszka Agnieszka
15 sierpnia 2020, 20:32
Oczywiscie ze nie ma pandemii Brawo Ks Dominku Szkoda że tak niewielu Księży to widzi
ŁM
~Łukasz Morawski
14 sierpnia 2020, 12:53
Dziękuję za ten artykuł, mam nadzieję że dzięki temu więcej ludzi posłucha kazań KS. Chmielewski ego, wystarczy jedno i otwierają się oczy, moje nawrócenie zaczęło się od jego kazań, szczególnie polecam na youtube konferencja tylko dla mężczyzn, bez pitolenia, jak kubeł zimnej wody.
MS
~Maciej S.
14 sierpnia 2020, 10:16
Może zamiast emocjonalnych dyskusji, pośród tego całego chaosu, warto przeczytać książkę pt."Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy". Może warto ją przeczytać nie po to, aby walczyć ze sobą i przeciwko sobie, ale by popatrzeć na to, co robi się przy okazji wirusa Covid. Pozwolę sobie na umieszczenie tu słów ze wstępu. I mam nadzieję, że choć ktoś odważy się tę książkę przeczytać. Prof. dr med. John Ioannidis, epidemiolog i biostatystyk, jeden z najczęściej cytowanych naukowców świata: … wirus wpływa w znacznie wyolbrzymiony sposób na nasze życie. To jest zupełnie nieproporcjonalne do rzeczywistego zagrożenia, które pochodzi od koronawirusa. … koronawirus tylko na zasadzie wyjątku jest śmiertelny, a w większości wypadków jest w znacznej mierze nieszkodliwą infekcją wirusową.
JP
~Jarosław Piechota
14 sierpnia 2020, 06:32
Kto używa trochę rozumu to widzi że środki do walki z epidemią są zdecydowanie przesadzone. A Afryce ludzie umierają z głodu z powodu zatrzymania gospodarki bo tak się umówili wielcy tego świata aby nastraszyć społeczeństwo i nim manipulować. Za chwilę będzie robiony ogromny interes na szczepieniach. Ludzie uwierzą że muszą się zaszczepić mimo że zdecydowana większość ludzi którzy zachorowali , wyzdrowiała. Trzeba wrócić do Ewangelii i oprzeć się o Chrystusa a nie dawać się zastraszać cwaniakom.
WR
~Wow Ras
13 sierpnia 2020, 19:29
Niektórzy księża to też dzieło Szatana.
IW
~Iza Wengierska
12 sierpnia 2020, 23:08
Co za brak rzetelności dziennikarskiej. Deon. pl pisze artykuł w oparciu o spreparowany filmik zamieszczony na FB przez grupę Iskra z Polski. Czy ktoś z redakcji Deon. pl pofatygował się, aby wysłuchać całego kazania ks. Dominika? Nie ma w nim ani jednego słowa o pandemii. Kazanie zostało wygłoszone na Słowacji. Całość trwa ponad godzinę i jest wyłącznie o Eucharystii. Jak można rozpowszechniać informacje oczerniające drugiego człowieka, bez uprzedniego upewnienia się, że są one prawdziwe? I to na portalu, który uważa się za katolicki. Bardzo bolesna sprawa. Link do całego kazania : https://youtu.be/r7wtHGQ6-2c
EM
~Ela M.
13 sierpnia 2020, 12:14
Obejrzałam całość... Wspaniałe! Niedziwne, że ks Dominik jest atakowany....
AZ
~antek z
12 sierpnia 2020, 23:04
https://www.bitchute.com/video/dfOGN3pMP1CU/ https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/ może to coś rozjaśni,a z ocenami ludzi się nie spieszmy bo często jesteśmy manipulowani
JK
~Jan Kowalski
12 sierpnia 2020, 10:26
No i jak się tu dziwić że tylu księży i tyle zakonnic umiera na Covid-19 (nie wspominając już o zwykłych wiernych).
TJ
~Tylko Ja
12 sierpnia 2020, 02:00
Szanowałam x Dominika za wiele konferencji. Miałam nawet okazję być kilka razy na zjazdach organizowanych przez niego. Ale nie zniosę mówienia o nieistnieniu pandemii. Moja rodzina została mocno dotknięta. Jakim prawem Ksiądz to zrobił? Strasznie mi przykro przez brak szacunku!
MK
~MIchał Krystek
11 sierpnia 2020, 22:29
Super. W końcu na Demonie pojawiło się coś co warto przeczytać. Powiew normalności w chorej rzeczywistości.
JG
Jacek Grzebyta
11 sierpnia 2020, 21:56
Znam ten filmik i akurat autor artykułu się pospieszył. Omawiany Filmik NIE JEST oryginalnym kazaniem ks. Chmielewskiego a raczej jest to składanka chyba z tysiąca Jego kazań. Oryginalne kazanie trwa około godziny i nie ma w nim ani jednego przecinka na temat pandemii. Oryginalne całe kazanie dostępne jest tutaj: https://youtu.be/r7wtHGQ6-2c
RG
~renata gryczan
11 sierpnia 2020, 21:53
też myślę że to pandemia strachu, myślę że jest to rodzaj grypy co do której leczenie nie jest odpowiednie, jak pokazują ostatnie dane z Włoch , a wcześniej np. P Jerzy Zi ęba obecnie :zdegradowany", Wyznanie pani ratownik: lekarze rozrywają płuca pacjentom... taki artykół też można znaleść. Może tu chodzi też o szczepienia przymusowe !!:(
PO
Paweł Obyrtacz
11 sierpnia 2020, 19:25
Słyszałem o takiej sytuacji w Polsce kiedy to osoba wystawiająca akt zgonu pytała rodzinę czy wpisać powód zgonu covid-19, bo że niby przy śmierci z powodu wirusa pogrzebowe czy jakieś tam inne świadczenie jest większe. Ktoś słyszał o podobnych historiach?
EM
~Ela M.
12 sierpnia 2020, 14:39
Tak. Ja pracuję w szpitalu i wiem, że to możliwe. A deon nie dał mi prawa zostawić komentarz w tej sprawie. To o czymś świadczy
MI
~Małgorzata Iksińska
12 sierpnia 2020, 23:45
Ale ten komentarz już zamieszczono. Żeby nie było...:/ Mam podobne doświadczenie na tym portalu. Pozdrawiam
PW
Piotr Wnuk
11 sierpnia 2020, 18:02
Prałat Kneblewski mówi mniej więcej to samo. I ja się z nimi zgadzam A wam droga redakcjo dziękuję, że podajecie takie informacje. Być może ktoś dowie się o tym księdzu, zainteresuje się jego nauką i przeztanie wierzyć tę bajkę o pandemii. Dobra robora De(m)onie. Im więcej promowania takich wypowiedzi tym większa przysługa dla ludzkości. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie dali się zastraszyc, zmanipulować i zniewolić.
AW
~Andrzej Welna
11 sierpnia 2020, 17:49
Kto jest autorem tego komentarza do Twittow ?
MA
~Michal ANIOŁ
11 sierpnia 2020, 17:15
Oczywiscie ze fałszywa pandemia uderza szczególnie w Eucharystie. To potwierdza wielu gleboko wierzacych kapłanów którzy maja Ducha Św. Kardynał Sarah również to mówi- czy Jego również podważycie?? Widac ze dla Was Jezusici obojętne jest w jakiej formie przyjmowana jest Ciało i Krew Chrystusa. Gdzie wasza wiara???
WR
~Wow Ras
13 sierpnia 2020, 19:34
Obojętnie byle godnie i nie trzeba być jezuitą aby wywnioskować to z nauki Jezusa. Ty jej chyba nie rozumiesz skoro tak bardzo boli cię inne przyjęcie niż na grzeszny i brudny jęzor.
JM
Jerzy Matejko
11 sierpnia 2020, 16:43
Brednie ks. Chmielewskiego. Należy nazwać bredniami. W normalnym kraju za lekceważenie zagrożenie do więzienia się go powinno zamknąć. tysiace , ludzi cierpi i umiera szczególnie w krajach ameryki łacińskiej. To co to jest ? On nie gada kontrowersyjnych spraw on bredzi i rozsiewa zamęt
ME
~Margo Em
11 sierpnia 2020, 16:31
No i o co cały szum? Chmielewski nie powiedział że nie ma wirusa,tylko że nie ma pandemii. A to,że nie panikujemy przy sezonowej grypie oznacza,że jej nie ma? Nie,oznacza to,że nie ma pandemii. Zgadzam się z chmielewskim. Osobliwe,że cała akcja zaczęła się w wielkim poście. Najważniejsze wydarzenie w kościele przy zamkniętych świątyniach i strach strach,panika,strach,a teraz wzajemne oskarżenia i podejrzenia i spory. Szataństwo w czystej postaci. Obgadywanie sąsiadki to też szataństwo. Nie trzeba tu żadnej magicznej teorii spiskowej
WR
~Wow Ras
13 sierpnia 2020, 19:37
A może to znak od Boga abyśmy gdy chcemy siebie Nim spotkać nie latali na rytuały tylko w ciemnej Izdebski po byli z Nim sam na sam, bez pseudo-posrednikow?
AT
~Anna Taka
14 sierpnia 2020, 00:17
To by było wbrew słowom Jezusa "kto spożywa moje ciało..."
DW
Dariusz Walczyński
11 sierpnia 2020, 16:00
Ostatnie zdanie jest manipulacją. 20 000 000 osób zostało zdiagnozowanych jako zarażeni. Zarażonych zaś jest znacząco więcej bowiem jak wskazuje medycyna większość przechodzi tę chorobę bez objawowo lub z lekkimi objawami grypy, ci króry są zdiagnozowani stanowią ok 5 - 10 procent wszystkich zarażonych . Zestawienie cyfr jak w ostatnim zdaniu przekazuje podświadomie informacje że świertelność jest na poziomie znacznie wyższym niż przy rzetelnie prowadzonej statystyce. Byłbym wdzięczny gdyby Deon nie powielał metod "informacji" jakie stosują mainstrimowe media.
PW
Piotr Wnuk
11 sierpnia 2020, 17:55
Bezobjawowo? Od kiedy jakakolwiek choroba może być bezobjawowa? Na tym polega ostota choroby, że są jej objawy. Nie ma objawów, nie ma choroby. To jest logiczne.
PW
Piotr W
11 sierpnia 2020, 19:51
No tak na zdrowy chlopski rozum, to tak. Ale dobrze, że nasza cywilizacja oparta jest jednak na nauce, a nie chlopskim rozumie.
ME
~Margo Em
11 sierpnia 2020, 21:55
Czy ja wiem czy dobrze?:) Patrząc na kierunek w jakim nasza cywilizacja zmierza 5o może jednak chłopski rozum byłby tu rozumniejszy:) Pozdrawiam

Skomentuj artykuł

Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.