Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"

Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"
(fot. youtube.com)
8 miesięcy temu
facebook.com / twitter.com / ml

Ks. Dominik Chmielewski, znany duszpasterz i rekolekcjonista stwierdził, że pandemia koronawirusa jest "podejrzana". Jego zdaniem lekarze na świecie dostają olbrzymie pieniądze za to, że wpisują w akt zgonu covid-19.

Takie słowa duchownego padły w czasie wystąpienia, które miało miejsce na Słowacji. Nazwał pandemię covid-19 "podejrzaną pandemią", która "jest pandemią strachu, a nie prawdziwą pandemią". 

Duchowny podkreślił także, że: "lekarze z całego świata gromadzą się w różnych związkach, żeby mówić o tym, że nie ma żadnej pandemii. Co bardziej odważni lekarze mówią o tym, że dostają potężne pieniądze za wpisanie w akt zgonu covid-19".

Zdaniem ks. Chmielewskiego pandemia to: "narzędzie szatana, które ma zniszczyć między innymi eucharystię w Kościele katolickim".

Fragmenty wystąpienia duchownego zobaczysz poniżej. Cięcia materiału wynikają z obecności tłumacza po prawej stronie, który po każdym zdaniu dokonuje przekładu na słowacki.

Ks Dominik Chmielewski demaskuje Pandemię

Ks Dominik Chmielewski demaskuje koronawirusa - fałszywą pandemię. Post przez 2 dni dotarł już do ponad miliona Polaków. Niemal 10 tysięcy Udostępnień! Nie bój się - Udostępnij koniecznie !!! Pomódl się Różańcem Św. za Ks. Dominika. Link do Aktu zawierzenia Kardynała Wyszyńskiego / niemal milion Polaków / https://www.facebook.com/Paruzja/videos/487981108280099/

Opublikowany przez IskrazPolski Środa, 5 sierpnia 2020


Rekolekcjoniście na Twitterze odpowiedział jezuita, Paweł Kowalski SJ, który napisał: 

"«Nie ma żadnej pandemii» «lekarze dostają potężne pieniądze za wpisanie w akt zgonu Covid19» «Wszyscy umierają nagle na Covid19» mówi ks. Chmielewski... Czyli np. «wszyscy» to wczoraj 18 osób. Szkoda, że pobożne kazanie o Eucharystii zostało okraszone tak wieloma bzdurami".

Sprawę skomentował także redaktor naczelny DEON.pl, Piotr Żyłka: 

"W ostatnich dniach tysiące osób udostępniło nagranie, na którym słyszymy, jak znany duszpasterz ks. Dominik Chmielewski twierdzi, że pandemia koronawirusa jest wymysłem, że w ogóle nie ma żadnej pandemii. Mówi również, że jest to szatańskie narzędzie mające na celu zniszczenie Eucharystii. Ten ostatni wątek pominę milczeniem.

Ale niech ksiądz Chmielewski podzieli się swoimi rewelacjami z osobami, które pisały do mnie z prośbą o modlitwę, kiedy pielgrzymowałem na Jasną Górę.

Niech spojrzy im w twarz i powtórzy swoje teorie.

Dziewczynie, która prosiła o modlitwę za ojca zakażonego koronawirusem, leżącego w ciężkim stanie w szpitalu.

Kobiecie, która najpierw prosiła o modlitwę za męża zakażonego koronawirusem, również leżącego w szpitalu w ciężkim stanie. A kilka dni później, kiedy mąż przegrał walkę i zmarł, o modlitwę za jego duszę.

Takie słowa są skrajną nieodpowiedzialnością. I bardzo bolą. Stwarzają niebezpieczeństwo. Narażają ludzkie zdrowie i życie. Szczególnie, kiedy padają z ust znanych i chętnie słychanych duchownych".

W ostatnich dniach tysiące osób udostępniło nagranie, na którym słyszymy, jak znany duszpasterz ks. Dominik Chmielewski...

Opublikowany przez Piotr Żyłka Wtorek, 11 sierpnia 2020

Słowa ks. Chmielewskiego wywołały poruszenie wśród innych duchownych. 

"Chciałbym aby ks. Chmielewski wytłumaczył mi, jak mój znajomy (młody, zdrowy facet) nagle trafia na OIOM z ciężkim zapaleniem płuc..." - stwierdził ks. Marek Weresa.

"Uważam, że w @EpiskopatNews powinna powstać specjalna komisja, która by śledziła katolickość słynnych kaznodziejów. Inna sprawa, że niektórzy biskupi popierają taką linię" - napisał ks. Mateusz Włosek.

Do tej pory na świecie koronawirusem zostało zarażonych 20 milionów osób. 735 tysięcy z nich zmarło. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
30,03 zł
42,90 zł

Kościół, do którego chcemy należeć, jest tutaj

Zamieszczone w książce rozmowy z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem powstawały na przestrzeni kilkunastu lat. Pierwsze wywiady redaktorzy „Tygodnika Powszechnego” przeprowadzali, kiedy obecny metropolita łódzki był jeszcze prezbiterem, a ostatnie...

Skomentuj artykuł

Ks. Chmielewski uważa, że pandemia jest narzędziem szatana i nazywa ją "pandemią strachu"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.