Ksiądz "święci" nowego McDonald’sa. Internauci się śmieją, właściciel tłumaczy: nie widzę powodu do kpin

Ksiądz "święci" nowego McDonald’sa. Internauci się śmieją, właściciel tłumaczy: nie widzę powodu do kpin
(fot. fb.com/ Kurier Nakielski / Twitter)
wiadomosci.wp.pl / kuriernakielski / sz

O Nakle nad Notecią zrobiło się ostatnio głośno za sprawą otwarcia nowej restauracji McDonald’s. Jest to pierwszy i jedyny lokal znanej sieciówki w prawie 20-tys. mieście. Jednak nie samo otwarcie wzbudziło takie zainteresowanie internautów co raczej fakt, że na uroczystej inauguracji pojawił się ksiądz i poświęcił lokal.

Zdjęcia obiegły świat, żartowali z nich internauci. Na Twitterze głos zabrał nawet… immam z Irlandii, Shaykh Umar Al-Qadri. Były też głosy krytyczne, dlatego w sprawie wypowiedział się właściciel lokalu. "Nie widzę w tym żadnego zgrzytu, czy powodów do kpin. To miejsce pracy dla 70 osób i temu dedykowaliśmy uroczystość" - powiedział Wirtualnej Polsce Wojciech Szpila, biznesmen z Bydgoszczy, który w regionie stworzył już 8 restauracji tego typu.

"Było oczekiwanie, że zostanie zorganizowane huczne otwarcie. Mieszkańcy miasta reprezentują tradycyjne wartości. Skoro zaproszeni zostali urzędnicy samorządu, to również proboszcz, bo dlaczego nie?" - pyta biznesmen.

DEON.PL POLECA

Opublikowany przez Gmina Nakło nad Notecią Sobota, 30 czerwca 2018

Poświęcenia dokonał ks. Andrzej Rumocki proboszcz z parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, którego zaproszono na uroczyste otwarcie lokalu. Mało kto jednak wspomniał, że pośród wielu gości zaproszone zostały również dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Paulinie i Rodziny Zastępczej Zawodowej, które od bydgoskiego biznesmena otrzymały czeki o wartości 5000 zł.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Ksiądz "święci" nowego McDonald’sa. Internauci się śmieją, właściciel tłumaczy: nie widzę powodu do kpin
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.