Mocni w Duchu i MwD razem na Adwent

Mocni w Duchu i MwD razem na Adwent
Łukasz Grzybowski SJ

Już w najbliższą niedzielę 1 grudnia rozpoczyna się Adwent - szczególny czas oczekiwania na przyjście Pana. Adwent to ważny czas, więc również tym razem redakcja "Modlitwy w drodze" przygotowała na ten czas coś specjalnego.

Na Adwent 2013 proponujemy rozważania napisane przez członków zespołu ewangelizacyjnego "Mocni w Duchu", którego utwory często można usłyszeć w medytacjach "Modlitwy w drodze".

Mocni w Duchu to zespół założony w 1988 roku przez o. Józefa Kozłowskiego SJ. Można ich usłyszeć nie tylko na koncertach, ale przede wszystkim na rekolekcjach w całej Polsce i Mszach Świętych o uzdrowienie w kościele jezuitów w Łodzi, gdzie zespół ma swoją siedzibę. Obecnie w zespole posługuje kilkadziesiąt osób, a opiekę duchową nad nim sprawuje o. Remigiusz Recław SJ.

Rozważania adwentowe napisali Inga Pozorska, Magda Myjak, Darek Jeziorny oraz Bartek Szkudlarek.

Treści medytacji na Adwent czyta aktor Dawid Kartaszewicz - absolwent krakowskiej PWST. Występuje m. in. w Teatrze Słowackiego w Krakowie oraz w telewizji (znany choćby z serialu "Barwy szczęścia").

Rozważania adwentowe można już słuchać i pobierać na stronie modlitwawdrodze.pl

Polecamy Wam również nową książkę zawierającą zeszłoroczne rozważania adwentowe napisane specjalnie dla "Modlitwy w drodze" przez byłego przełożonego generalnego jezuitów o. Petera Hansa Kolvenbacha SJ. Książkę "Rozważania na cały adwent" znajdziesz tutaj.

Zatrzymaj się na chwilę i przeżyj ten Adwent razem z "Modlitwą w drodze"!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Mocni w Duchu i MwD razem na Adwent
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.