Msza święta w intencji portalu DEON.pl i czytelników

Msza święta w intencji portalu DEON.pl i czytelników
1 rok temu
DEON.pl / pk

Zapraszamy na Eucharystię w intencji portalu DEON.pl i czytelników. Odprawi ją abp Grzegorz Ryś. Wspólnie pomodlimy się za całą przestrzeń, jaką tworzymy wokół DEON.pl.

"Kiedy spożywamy Eucharystię, dzieje się coś odwrotnego niż zwykle. Jedząc inny chleb przyswajasz go i po części za każdym razem chleb zmienia się w ciebie. Natomiast ten drugi Chleb jest silniejszy niż ty. Nie będziesz więc w stanie prze­mienić go, za to on przemieni ciebie: za każdym razem będziesz w części tym, czym jest ten Chleb". [św. Augustyn]

11 lat temu, we wspomnienie św. Stanisława Kostki, wystartował portal DEON.pl. Przez cały ten czas staramy się z pasją realizować nasze motto: "Przybliżać Kościół światu i świat Kościołowi".

17 września o godzinie 18:00 spotkamy się na Eucharystii on-line, którą odprawi abp Grzegorz Ryś. Będziemy chcieli nakarmić się Słowem, wsłuchiwać się w nie i szukać w nim inspiracji i zapału do działania na kolejny rok. Wspólnie pomodlimy się za całą przestrzeń, jaką tworzymy wokół DEON.pl - czyli za naszych Czytelników, współpracowników i za zespół redakcyjny.

 

Dbając o bezpieczeństwo naszych czytelników w tym wyjątkowym czasie, wszystkie spotkania, jakie zaplanowaliśmy, odbędą się za pośrednictwem transmisji live. Do udziału w nich już teraz serdecznie zapraszamy.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i dajcie znać, że będziecie [LINK]


Spotkanie odbędzie się w naszej formule DEON Live Stream i będą transmitowane on-line na naszym profilu facebookowym @portalDEON oraz kanale DEON Live [YouTube].

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
69,93 zł
99,90 zł

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja

Książki abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem...

Skomentuj artykuł

Msza święta w intencji portalu DEON.pl i czytelników
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.