Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
fot. aj
1 tydzień temu
DEON.pl

Od kilku lat, w każdą drugą środę miesiąca, jezuici odprawiają Msze w intencjach czytelników DEON.pl. Wiemy, jaką moc ma wspólna modlitwa, dlatego chcemy zaprosić was do wysłania swoich intencji. Aby to zrobić, wypełnijcie formularz poniżej.

Redakcja DEON.pl wspólnie z jezuitami związanymi z naszym portalem oraz Wydawnictwem WAM zaprasza do wspólnej modlitwy. Poprzez regularne Msze święte chcemy budzić nasze serca, kierować swoje myśli w stronę Boga, oddawać wszystkie nasze sprawy w Jego ręce.

Następna Msza święta odbędzie się 14 KWIETNIA.

Wpisz swoją intencję w formularzu poniżej:

W duchu dobrowolności zachęcamy do składania ofiar, które będą przeznaczone na cele kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz rozwój portalu DEON.pl. Kliknij tutaj >>

Drodzy Użytkownicy portalu DEON.pl!

Chcielibyśmy Was poinformować, że w najbliższą środę o godz. 15:30 będziemy sprawowali Mszę św. w Waszych intencjach w kaplicy jezuickiego Domu Pisarzy w Krakowie.

Możesz również dołączyć do nas i pomodlić się z nami na żywo. Zapraszamy w każdą drugą środę miesiąca do kaplicy jezuitów w Domu Pisarzy przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie.

Wojciech Morański SJ i redakcja DEON.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ
34,92 zł
49,90 zł

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.