Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
fot. aj
6 miesięcy temu
DEON.pl

Od kilku lat, w każdą drugą środę miesiąca, jezuici odprawiają Mszę w intencjach czytelników DEON.pl. Wiemy, jaką moc ma wspólna modlitwa, dlatego chcemy zaprosić was do wysłania swoich intencji. Aby to zrobić, wypełnijcie formularz poniżej.

Redakcja DEON.pl wspólnie z jezuitami związanymi z naszym portalem oraz Wydawnictwem WAM zaprasza do wspólnej modlitwy. Poprzez regularne Msze święte chcemy budzić nasze serca, kierować swoje myśli w stronę Boga, oddawać wszystkie nasze sprawy w Jego ręce.

Następna Msza święta odbędzie się 12 MAJA.

Wpisz swoją intencję w formularzu poniżej:

W duchu dobrowolności zachęcamy do składania ofiar, które będą przeznaczone na cele kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz rozwój portalu DEON.pl. Kliknij tutaj >>

Drodzy Użytkownicy portalu DEON.pl!

Chcielibyśmy Was poinformować, że w najbliższą środę o godz. 15:30 będziemy sprawowali Mszę św. w Waszych intencjach w kaplicy jezuickiego Domu Pisarzy w Krakowie.

Możesz również dołączyć do nas i pomodlić się z nami na żywo. Zapraszamy w każdą drugą środę miesiąca do kaplicy jezuitów w Domu Pisarzy przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie.

Wojciech Morański SJ i redakcja DEON.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
25,83 zł
36,90 zł

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.