Nowy serwis wspierający katolickich twórców internetowych

Nowy serwis wspierający katolickich twórców internetowych
Zdęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
KAI/dm

Pomagam.pl rozszerza swoją działalność i wprowadza nowy serwis. Pomagam.pl LIVE pozwala katolickim twórcom internetowym i mediom przyjmować jednorazowe i dobrowolne wpłaty od obserwatorów, którzy śledzą ich działania, uznają je za wartościowe i chcą mieć wkład w ich rozwój. „Twórz treści w internecie, inspiruj i dziel się swoją wiarą z innymi” - czytamy na stronie serwisu.

Media społecznościowe i platformy rozrywkowe, takie jak YouTube czy TikTok, stają się coraz ważniejszymi narzędziami ewangelizacyjnymi. Konta księży, którzy poruszają ważne tematy związane z wiarą w atrakcyjny sposób, zyskują coraz większą popularność. Dzięki temu docierają do szerszej publiczności i inspirują do zbliżania się do Boga.

- Wierzymy, że twórcy ewangelizacyjni mają niezwykłe możliwości, aby dotrzeć do młodych, którzy spędzają dużo czasu w internecie. Często skupia się wokół nich zaangażowana społeczność, która chce budować tę wirtualną wspólnotę. Chcemy wspierać twórców i media katolickie w tej misji, umożliwiając im zbieranie funduszy wśród obserwatorów, by mogli inspirować i dzielić się swoją wiarą z innymi - mówi Dobrosława Gogłoza, dyrektorka zarządzająca Pomagam.pl.

Pomagam.pl LIVE to nowa platforma stworzona przez Pomagam.pl - serwis do zakładania zbiórek pieniędzy na cele charytatywne. Jest ona skierowana szczególnie do twórców internetowych oraz mediów. Na Pomagam.pl LIVE każda osoba, która założy konto, może przyjmować wsparcie swojej pracy w formie dobrowolnych i jednorazowych wpłat. Profil na nowej platformie pełni funkcję skarbonki, gdzie każdy może dorzucić kilka złotych, w formie uznania oraz jeśli chce mieć swój wkład w rozwój projektu, który jest mu bliski.

DEON.PL POLECA

Założenie i prowadzenie profilu na Pomagam.pl LIVE jest za darmo. Platforma nie pobiera opłat serwisowych, prowizji od wpłat, a koszty transakcji płatniczych również bierze na siebie. Wsparcie polega na jednorazowych wpłatach - jednym kliknięciem, dowolną kwotą i bez zobowiązań. Możliwe są też wpłaty kartą, BLIK i przez PayPal.

Serwis daje również możliwość budowania i angażowania swojej społeczności, co jest nieodłącznym elementem skutecznego crowdfundingu. Każdy użytkownik otrzymuje listę darczyńców, dzięki czemu jest w stałym kontakcie z ludźmi, którzy w niego wierzą i zacieśnia z nimi relacje.

Pomagam.pl LIVE jest już dostępne. Aby uzyskać więcej informacji i założyć profil twórcy, odwiedź stronę: https://pomagam.pl/live/.

Kontakt dla mediów: media@pomagam.pl

KAI/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nowy serwis wspierający katolickich twórców internetowych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.