Od jutra video-rekolekcje o Sercu Jezusa. Zwłaszcza dla tych, którym jest ciężko

Od jutra video-rekolekcje o Sercu Jezusa. Zwłaszcza dla tych, którym jest ciężko
Fot. YouTube/Profeto.pl
KAI / Profeto.pl / mł

Dwa odcinki w tygodniu przez cały czerwiec. Jutro zaczynają się rekolekcje online "360 sekund - Serce Jezusa", przygotowane przez portal Profeto.pl. Mają pomóc zwłaszcza tym, którym jest ciężko w życiu.

- Te rekolekcje mają być drogowskazem, jak zanurzyć się w Sercu Pana, zwłaszcza wtedy, gdy jest nam ciężko w życiu – mówi Ewelina Zamojska, redaktor naczelna portalu Profeto.pl.

Tegoroczne czerwcowe rekolekcje rozpoczną się 3 czerwca. Zatytułowano „Serce Jezusa”. – Rozważając tajemnice Bożego Serca osoby duchowne i świeckie w kolejnych odcinkach odpowiedzą na pytania: co znaczy, że Serce Jezusa jest dla nas pełne miłości? Jak miłość Boża wpływa na nasze życie i jak dzielić się nią z innymi? – opowiada Ewelina Zamojska. 

Odcinki rekolekcji „Serce Jezusa” będą ukazywały się od 3 do 28 czerwca w kolejne czwartki i poniedziałki miesiąca na portalu profeto.pl i emitowane w Radiu Profeto. 

„360 sekund” to jeden z popularnych cykli rekolekcyjnych prowadzonych przez Profeto od powstania w 2012 r. To zwykle seria tematyczna zamykająca się w kilku odcinkach trwających ok. 6 minut. 

DEON.PL POLECA

Fundacja Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych.

Obejrzyj zapowiedź rekolekcji:  

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Justyna Kaczmarczyk

Zranieni w Kościele – wysłuchać, zrozumieć, pomóc

Lata traumy, emocjonalne zamknięcie, depresja – to tylko niektóre skutki, z którymi muszą mierzyć się osoby wykorzystane seksualnie. Co czuje osoba skrzywdzona przez księdza? Na jaką pomoc może...

Skomentuj artykuł

Od jutra video-rekolekcje o Sercu Jezusa. Zwłaszcza dla tych, którym jest ciężko
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.