Podwieczorek Miłosierdzia

Podwieczorek Miłosierdzia
(fot. Podwieczorek Miłosierdzia)
3 lata temu
Podwieczorek Miłosierdzia

Już 8 kwietnia - w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, czyli w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, po raz trzeci zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym spotkaniu!

Organizatorem przedsięwzięcia jest parafia pw. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie, ale Podwieczorem Miłosierdzia może odbyć się wszędzie. Pomysł jest bardzo prosty: zaproś rodzinę, przyjaciół, sąsiadów - po prostu bliskich sobie ludzi. Razem pomódlcie się i spędźcie czas! Ciesząc się towarzystwem, zgłębiajcie wielką tajemnicę Bożego Miłosierdzia.

Podwieczorek Miłosierdzia - zdjęcie w treści artykułu

Główna idea tych wyjątkowych spotkań zrodziła się w 2016 roku - Roku Miłosierdzia. Dzięki temu ludzie z całej Polski mają możliwość rozważania tematu Bożego Miłosierdzia. Lektura Dzienniczka św. Faustyny Kowalskiej stanowi podstawę do rozmowy o Bożym Miłosierdziu. Ta chwila refleksji to czas na zgłębienie przekazu, jaki spisała św. s. Faustyna Kowalska. Podwieczorek Miłosierdzia to także wspólne świętowanie, modlitwa, rozmowa, śpiewy, tańce w gronie członków rodziny i przyjaciół to wyjątkowy czas, który niesie ze sobą wiele radości.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej lub na facebookowym wydarzeniu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Kropisz SJ, s. Ewa Bartosiewicz RSCJ, Maja Komasińska-Moller
22,69 zł
34,90 zł

Zamiast liczyć lata kalendarzowe, policz swoje „lata duchowe”!

Daty urodzenia w dowodzie nie zmienisz, ale to, jak szybko starzejesz się psy­chicznie, w dużej mierze zależy od Ciebie. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce, jest krokiem...

Skomentuj artykuł

Podwieczorek Miłosierdzia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.