Piłkarz ukarany za zbyt religijną radość

KAI / wab

Zawodnik amerykańskiej ligi futbolowej został ukarany za to, że po zdobyciu w sposób spektakularny punktu w geście radości uklęknął na kilka sekund i wyciągnął palec w kierunku nieba. Do zdarzenia doszło podczas półfinału rozgrywek szkolnych stanu Waszyngton, w meczu między drużyną Tumwater i East Valley.

Zawodnik amerykańskiej ligi futbolowej został ukarany za to, że po zdobyciu w sposób spektakularny punktu w geście radości uklęknął na kilka sekund i wyciągnął palec w kierunku nieba. Do zdarzenia doszło podczas półfinału rozgrywek szkolnych stanu Waszyngton, w meczu między drużyną Tumwater i East Valley. Zdaniem sędziego, który tradycyjnie podczas karania zawodnika rzuca w niego żółtą flagę w miejscu przewinienia, biegacz chciał zwrócić na siebie nadmierną uwagę.

Tymczasem napastnik, Ronnie Hastie, bohater tego szeroko komentowanego w USA zdarzenia, podkreśla, że w ten sposób chciał oddać chwałę Bogu, Jezusowi. - On daje mi siłę. To on przede wszystko daje mi umiejętności. To było dla mnie naturalne – wyjaśnia.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Piłkarz ukarany za zbyt religijną radość
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.