Przewodniczący Episkopatu Polski do dzieci. Przekazał im wakacyjne życzenia

Przewodniczący Episkopatu Polski do dzieci. Przekazał im wakacyjne życzenia
Fot. Lednica2000 / Youtube
PAP/ kb

Niech rozpoczynający się czas wakacji będzie okazją do wypoczynku dla ciała i ducha. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej Eucharystii – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczynających się wakacji.

Abp Gądecki do dzieci

Arcybiskup Stanisław Gądecki z okazji zakończenia roku szkolnego 2022 przekazał życzenia dzieciom. "Niech rozpoczynający się czas wakacji będzie okazją do wypoczynku dla ciała i ducha" - powiedział.

"Pamiętajmy też o modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Na ten czas wszystkim z serca błogosławię" - dodał duchowny.

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki przekazał także pracownikom oświaty oraz rodzicom podziękowania za wykonaną w minionym roku szkolnym pracę. "W imieniu Konferencji Episkopatu Polski dziękuje nauczycielom, wychowawcom, rodzicom za wysiłek włożony w kształcenie intelektualne i formowanie charakteru dzieci i młodzieży w Polsce w ciągu minionego roku szkolnego" - zaznaczył abp Stanisław Gądecki.

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Pan stworzył nas wolnymi – i dzięki temu zdolnymi do miłości

Cudowność działania Boga w naszym życiu nie polega „jedynie” na tym, że czyni nas On wolnymi (zewnętrznie, wewnętrznie); chodzi o to, że czyni nas...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Przewodniczący Episkopatu Polski do dzieci. Przekazał im wakacyjne życzenia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.