Przystanek Jezus. Dziś koncerty TAU, 2 Tm 2,3 i Luxtorpedy

Przystanek Jezus. Dziś koncerty TAU, 2 Tm 2,3 i Luxtorpedy
(Fot. facebook.com/PrzystanekJezus/photos)
2 miesiące temu
KAI/dm

Dziś rozpoczął się czwarty dzień 21. edycji Przystanku Jezus. Uczestnicy mają za sobą trzy intensywne dni rekolekcji, przez które przeprowadzili ich biskup Edward Dajczak i ks. Rafał Jarosiewicz. Uczestnicy będą mogli wysłuchać występów zespołów: TAU, 2 Tm 2,3 czy Luxtorpedy.

W konferencjach duchowni przypomnieli uczestnikom, że aby być świadkiem Jezusa dla innych, głoszący musi być w Niego wszczepiony, ciągle odnawiać z Nim swoją przyjaźń i budować w sobie mentalność ewangelizatora, która ma w sercu to samo pragnienie, które ma Jezus, czyli doprowadzenie do Zbawienia każdego człowieka.

Obok rekolekcji przygotowaniem do ewangelizacji bezpośredniej były też warsztaty prowadzone przez członków Stowarzyszenie w Służbie Nowej Ewangelizacji św. Tymoteusza i przez Marcina Zielińskiego, lidera wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic.

W środę wieczorem, po Mszy św. posłania, ewangelizatorzy po raz pierwszy wyszli na przystankowe pole by spotkać się z swoimi siostrami i braćmi przyjeżdżającymi już na Pol’and’Rock Festival. Ich obecność pod sceną Przystanku Jezus rozpoczęło uroczyste poświęcenie białego krzyża, który tradycyjnie stoi przy wejściu na pole i wita tam przychodzących.

Rozpoczął się czas, na który długo czekali uczestnicy Przystanku Jezus. Czas spotkań twarzą w twarz z drugim człowiekiem. Czas świadectwa, dzielenia wiary i serca z innymi.

Dzisiaj w czwartek, będzie można posłuchać występów zespołów: TAU, 2 Tm 2,3 czy Luxtorpedy oraz wiele innych atrakcji.

KAI/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
25,83 zł
36,90 zł

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Przystanek Jezus. Dziś koncerty TAU, 2 Tm 2,3 i Luxtorpedy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.