Rusza kolejna edycja Randki Małżeńskiej

Rusza kolejna edycja Randki Małżeńskiej
(fot. Soda Fountain / flickr.com)
KAI / slo

Kolejna edycja akcji "Randka Małżeńska" odbędzie się w kilkunastu miastach Polski. Tym razem organizatorzy nawiązują do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Stąd tematyka spotkania "Kibicuj rodzinie". Podczas pierwszej edycji akcji w listopadzie ubiegłego roku, w całej Polsce, w kilkudziesięciu salach kinowych zebrało się osiem tysięcy osób.

"Randka Małżeńska" to nowatorska propozycja spędzenia miłego wieczoru we dwoje. Jest to akcja skierowana przede wszystkim do małżeństw, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, bez względu na staż. Będzie to okazja, by odkryć moc sakramentalnego "TAK".

- W czasach, gdy ciągle gdzieś gonimy i nie mamy zbyt wielu możliwości do spędzenia wspólnego wieczoru tylko we dwoje, wyjścia do kina odeszły w niepamięć, nie mówiąc już o spacerze i spokojnej rozmowie, pojawia się Randka Małżeńska - podkreśla koordynatorka projektu Ewelina Podlewska z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie w Radomiu. Dodaje, że randka stanowi m.in. promocję spotkań małżeńskich w ramach ruchu Światło-Życie.

- Chcemy w atrakcyjnej formie pokazać wartość Dialogu Małżeńskiego. "Komunikacja w małżeństwie" ma być więc słowem kluczowym, które będzie zrozumiałe dla wszystkich - przekonują z kolei Beata i Tomasz Strużanowscy, para krajowa Domowego Kościoła. - Spotkajcie się razem z nami w sali Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu w niedzielę, 25 marca o godz. 16. Obejrzymy wówczas świetny film. Następnie, zamiast szybko wracać do szarej rzeczywistości, będziecie mogli przeżyć ze sobą niezapomniane chwile. Dajcie się ponieść naszej inicjatywie, popracujcie nad relacjami małżeńskimi i niech będzie to pierwsza z wielu waszych Randek Małżeńskich - zachęca Ewelina Podlewska.

DEON.PL POLECA

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rezerwację na stronie www.kibicujrodzinie.pl. Partnerem medialnym akcji jest m.in. Radio Plus Radom.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Rusza kolejna edycja Randki Małżeńskiej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.