Rusza nowa odsłona "Modlitwy w Drodze"

Rusza nowa odsłona "Modlitwy w Drodze"
(Fot. Jezuici.pl)
Mateusz Konopiński SJ

Rzadko decydujemy się na zmiany, gdy, wydaje się, że coś dobrze działa i się rozwija. Jednak w epoce nowych technologii, kto nie dostosowuje przekazu, stoi dwa kroki do tyłu. Z dumą przedstawiamy Wam nową wersję "Modlitwy w Drodze".

Dwa lata temu spotkało się kilku jezuitów, by zastanowić się, jak uczynić "Modlitwę w Drodze" jeszcze lepszą. Zastanawialiśmy się jak, przy niezwykle dynamicznie zmieniającym się świecie wirtualnym, będzie wyglądała przyszłość tego projektu i doszliśmy do wniosku, że musimy uczynić wszystko, aby była ona dostępna również w wersji mobilnej.

Efektem pracy całego sztabu ludzi jest nowa odsłona "Modlitwy w Drodze", która zostanie uruchomiona 2 października o godzinie 20. Oprócz wielu nowych funkcji, które bez trudu zauważą nasi użytkownicy, chcemy zwrócić uwagę na wygodniejszy dostęp do modlitwy. Można ją teraz również czytać, łatwiejsze staje się także udostępnianie materiałów na portalach społecznościowych.

Szczególnie dumni jesteśmy z nowego interfejsu graficznego. Strona internetowa jest infrastrukturą dla aplikacji mobilnych na smartphony i tablety (Android, iOS). Aplikacje te zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku.

DEON.PL POLECA

Modlitwa w Drodze jest narzędziem, które pozwala każdego dnia zwrócić swoje myśli w kierunku Boga, poprzez przygotowane przez młodych jezuitów i osoby związane z duchowością ignacjańską rozważań w formie dźwiękowej. Dla świętego Ignacego niezwykle ważne było, by szukać i znajdować Boga we wszystkich rzeczach.

Modlitwa w Drodze doskonale wpisuje się w tę głęboką, duchową potrzebę szukania Boga w naszym życiu.

Zobacz więcej www.modlitwawdrodze.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Rusza nowa odsłona "Modlitwy w Drodze"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.