Serce Młodych - Konkursy

Serce Młodych - Konkursy
7 miesięcy temu

Sto lat temu Episkopat Polski zawierzył cały naród, który zaledwie kilka lat wcześniej odzyskał niepodległość, Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Pamiętamy o tym i chcemy przeżywać to święto jako wspólnota.

W tym roku obchodzimy 100-lecie zawierzenia Polski NSPJ. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was rodziców z dziećmi i dla młodzieży szereg inicjatyw, które pomogą Wam świętować razem z nami i na nowo odkryć kochające Serce Boga!

W ramach naszego programu „Serce Młodych” przygotowaliśmy m.in. trzy konkursy dla różnych grup wiekowych z atrakcyjnymi i cennymi nagrodami. Oto szczegóły:

Konkurs rodzinny

„Serce rodziny w Sercu Jezusa” – przygotujcie w zespołach rodzinnych pracę przedstawiającą hasło konkursowe. Do wyboru macie dwie formy: plastyczną i filmową. Na najlepsze zespoły czekają vouchery do Energylandii, rodzinne wyjście do kina, czy wciągająca familijna gra planszowa.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegóły konkursu znajdziecie >>TUTAJ<<

Konkurs młodzieżowy (dla uczniów)

„Dobrze widzi się tylko Sercem” – uczysz się w szkole podstawowej w klasach IV – VI, VII – VIII lub chodzisz do szkoły średniej? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Przedstaw
w jednej z trzech form (plastycznej, literackiej, filmowej) interpretację hasła konkursu w powiązaniu z Sercem Pana Jezusa i zgarnij cenne nagrody.

Za najlepsze prace przewidziano:

  • klasy IV – VI SP: vouchery do Empiku 250 zł, 150 zł i 50 zł.
  • klasy VII – VIII SP: czytnik Kindle, opaska typu Smartband i głośnik bluetooth
  • szkoły średnie: 500 zł, 300 zł i 200 zł

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegóły konkursu znajdziecie >>TUTAJ<<

Konkurs dla grup parafialnych

„W rytmie Serca” – czy w Twojej parafii działa jakaś grupa młodzieżowa? Jeśli jesteś jej członkiem namów pozostałych kolegów i koleżanki i wystartujcie wspólnie w konkursie przygotowanym specjalnie dla Was.

W swoich wspólnotach przygotujcie akcję promującą kult Serca Bożego. Jej formą i miejscem prezentacji może być parafia, kościół, czy ośrodek przy, którym się spotykacie lub z uwagi na wyzwania pandemii przestrzeń online. Przedmiotem pracy konkursowej jest przygotowanie sprawozdania ze stworzonej przez Was akcji w dowolnej formie.

Wiek członków grupy: szkoła podstawowa – szkoła średnia.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegóły konkursu znajdziecie >>TUTAJ<<

***

Szczegółowe informację dotyczące całego programu „Serce Młodych” znajdziecie:

 w naszym wcześniejszym artykule na DEON.pl >>TUTAJ<<

na oficjalnej stronie programu  >>TUTAJ<<

lub w wydarzeniu na Facebook’u >>TUTAJ<<

 

Jan Głąba SJ

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jolanta Teresa Wojnar
1,40 zł
7,00 zł

Książeczka, oprócz modlitewnych refleksji, opartych m.in. na pochodzących z różnych lat rozważaniach Jana Pawła II przed modlitwą Anioł Pański, zawiera także samą litanię oraz akty poświęcenia, wynagrodzenia i oddania Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Zbiór ten może...

Skomentuj artykuł

Serce Młodych - Konkursy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.