Szukasz dobrego męża lub żony? Przyjdź koniecznie!

Szukasz dobrego męża lub żony? Przyjdź koniecznie!
(fot. Szymon Żyśko)
facebook.com/uszczepana / sz

Święty Józef jest najlepszym orędownikiem spraw sercowych. Najbliższy poniedziałek, 20 marca, będzie dobrym momentem, by poprosić go o wsparcie. Zapraszamy na Mszę Świętą o dobrego męża i żonę.

Niewiele o Nim wiemy, jest postacią ukrytą na kartach Pisma Świętego. Jednak jego działanie jest imponujące. Przez wieki modlili się do niego ludzie pragnący założyć rodziny, a sam papież Franciszek zdecydował, by czcić Go w modlitwie Eucharystycznej jako Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Liczne świadectwa potwierdzają cudowne działanie św. Józefa.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam: <<Św. Józef pomógł mi znaleźć chłopaka>>

Jedna z naszych czytelniczek napisała:

DEON.PL POLECA

"Bardzo przeżyłam rozstanie. Wtedy się zawzięłam i postanowiłam, że mój następny chłopak będzie wierzący. I pomoże mi w tym właśnie św. Józef. Ułożyłam sobie modlitwę i codziennie przy wieczornym pacierzu powtarzałam te słowa wierząc, że jeśli taka będzie wola Boga to spełni moją prośbę przez wstawiennictwo tego świętego. Dostałam takiego św. Józefa: to chłopak, który codziennie pokazuje mi, że da się żyć lepiej i mocniej. Dostałam dużo więcej niż prosiłam."

Duszpasterstwo św. Szczepana w Krakowie, zaprasza na Mszę Świętą o dobrego męża i dobrą żonę. Katechezę wielkopostną poprowadzi bp Grzegorz Ryś i odpowie na pytanie: "Skoro jest miłość, to po co sakrament?" - więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Jeżeli nie możesz przybyć, nic straconego. Już dzisiaj możesz rozpocząć nowennę w intencji znalezienia męża/żony. Miłość to zbyt poważna sprawa, by pozostawiać ją przypadkowi.

Bycie singlem nie jest złe, pod warunkiem, że to twój świadomy wybór. Nie jesteś go pewny? Spróbuj tego:

<<Dwie najlepsze modlitwy dla singli>>

Odważ się na współpracę ze św. Józefem i znajdź odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy.

***

Uroczystość św. Józefa obchodzimy w Kościele 19 marca. W tym roku wypada ona w niedzielę, która ma wyższą rangę w kalendarzu liturgicznym. Stąd przeniesienie uroczystości na poniedziałek 20 marca.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Szukasz dobrego męża lub żony? Przyjdź koniecznie!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.