Tak wyglądały Ignacjańskie Dni Młodzieży. Zobacz energetyczne wideo

Tak wyglądały Ignacjańskie Dni Młodzieży. Zobacz energetyczne wideo
(fot. facebook.com/IDM)
4 lata temu
Jezuici.pl / DEON.pl / sz

Setki uczestników z całej Polski zgromadziło się w Starej Wsi k. Brzozowa na zakończonej w ubiegłym tygogodniu XIII edycji Ignacjańskich Dni Młodzieży. Zobaczcie, co działo się na IDM. Ta energia jest zaraźliwa.

Motywem przewodnim XIII IDM były wywodzące się z duchowości ignacjańskiej Dwa Sztandary. W rozważaniu o dwóch sztandarach św. Ignacy ukazuje dwa rzeczywiste "wezwania" skierowane do każdego człowieka, niezależnie od tego, w jakim stanie życia się znajduje. Jedno wezwanie pochodzi od Chrystusa, drugie od szatana.

Ignacjańskie Dni Młodzieży to wyjątkowe wakacyjne wydarzenie adresowane do gimnazjalistów i licealistów z całej Polski. Jest to przede wszystkim święto młodych, którzy należą do jezuickiego duszpasterstwa młodzieżowego Magis. Lipcowy zlot to uwieńczenie całego roku cotygodniowych spotkań w kilkunastu wspólnotach rozsianych po całej Polsce.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ
35,75 zł
55,00 zł

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?
  • ...

Skomentuj artykuł

Tak wyglądały Ignacjańskie Dni Młodzieży. Zobacz energetyczne wideo
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.