"Talerz Miłosierdzia" i koncert zespołu Pectus

"Talerz Miłosierdzia" i koncert zespołu Pectus
Pochodząca z Rzeszowa grupa Pectus to finaliści 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” Opole 2007, a także zdobywcy Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” Rzeszów 2006 oraz Słowika Publiczności podczas 45. Sopot Festivalu.
Inf. prasowa

15 grudnia br., o godz. 19:00 w Europejskiej Galerii Sztuki w Rzeszowie odbędzie się Wielka Gala Charytatywna "Talerz Miłosierdzia". Podczas Gali, specjalnie dla zgromadzonych gości wspierających inicjatywę Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającej na jego rzecz Fundacji "Bliźniemu Swemu…" wystąpi znana w całej Polsce - pochodząca z Rzeszowa - grupa Pectus.

Akcja "Talerz Miłosierdzia" już od kilku tygodniu dzięki hojności darczyńców pozyskuje środki na pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, ubogim i bezdomnym. W ramach tej inicjatywy, w połowie grudnia, w Millenium Hall będzie miał miejsce uroczysty, charytatywny koncert, w którym udział weźmie zespół Pectus.

Każda osoba, która będzie posiadaczem specjalnego zaproszenia na Wielką Galę Charytatywną "Talerz Miłosierdzia" będzie mogła wziąć udział w wyjątkowym koncercie grupy artystycznej Pectus.

Zaproszenie na Galę będzie można nabywać w Millenium Hall oraz Komendzie Chorągwi Podkarpackiej już od początku najbliższego weekendu, czyli 30 listopada br.. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy złożyć datek na rzecz akcji "Talerz Miłosierdzia" w wysokości min. 20 zł (mile widziane wyższe kwoty) i odebrać zaproszenie oraz talerz z okolicznościowej kolekcji firmy ZP "Ćmielów" w punkcie obsługiwanym przez młodzież harcerską. Informujemy, iż liczba miejsc na ten niepowtarzalny koncert jest ograniczona. - Wsparcie "Talerza Miłosierdzia" to piękny gest ze strony całego zespołu. Szczególnie dziękujemy Panu Tomaszowi Szczepanikowi, który sam zainteresował się naszą akcją i zaproponował pomoc swoją, i swojej grupy przy organizacji Wielkiej Gali Charytatywnej "Talerz Miłosierdzia". - mówi Emil Jurkiewicz, Prezes Fundacji "Bliźniemu Swemu…".

DEON.PL POLECA

Pochodząca z Rzeszowa grupa Pectus to finaliści 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007, a także zdobywcy Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów 2006 oraz Słowika Publiczności podczas 45. Sopot Festivalu.

Oprócz wysłuchania koncertu grupy Pectus, goście na Wielkiej Gali Charytatywnej, będą mogli wziąć udział w licytacji limitowanych, numerowanych talerzy, które zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę ZP "Ćmielów" specjalnie na rzecz akcji "Talerz Miłosierdzia". Podczas Gali w dniu 15 grudnia zlicytowane zostaną talerze o numerach od 1 do 5. Środki uzyskane z aukcji zostaną przekazane na cele charytatywne realizowane w ramach niniejszej akcji przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz działającą na jego rzecz Fundację "Bliźniemu Swemu…".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Talerz Miłosierdzia" i koncert zespołu Pectus
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.