Urodziły się czworaczki! Otrzymały imiona czterech Ewangelistów

Urodziły się czworaczki! Otrzymały imiona czterech Ewangelistów
Fot. Depositphotos / Alen Koman / Facebook UKS Ljubljana / X
KAI / pk

Małżeństwo z Bośni i Hercegowiny nadało swoim nowo narodzonym czworaczkom imiona biblijnych czterech Ewangelistów. Jak poinformował tygodnik katolicki "Druzina", Matej (Mateusz), Marko (Marek). Luka (Łukasz) i Jovan (Jan) urodzili się w połowie stycznia w szpitalu w Lublianie, stolicy Słowenii. 

31-letnia matka czworaczków pochodzi z Banja Luki. Swoich synów urodziła przez cesarskie cięcie w 31. tygodniu ciąży. Narodziny czworaczków są szczególnie niezwykłe, wyjaśnił szef kliniki położniczej Gorazd Kavsek.

Również dumny ojciec czterech chłopców ogłosił w mediach społecznościowych radosną wiadomość o narodzinach synów. "Chwała Bogu, świętemu Bazylemu i mojej żonie - Matej, Marko, Luka i Jovan właśnie przybyli" - napisał na Facebooku i zamieścił zdjęcie dzieci. Czworaczki mają też pięcioletniego brata o imieniu Konstantin.

DEON.PL POLECA

Źródło: KAI / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Urodziły się czworaczki! Otrzymały imiona czterech Ewangelistów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.