Wierzysz i szukasz drugiej połówki? To propozycja właśnie dla Ciebie

Wierzysz i szukasz drugiej połówki? To propozycja właśnie dla Ciebie
(fot. Rob Bye on Unsplash)
3 lata temu
KAI / kk

Na wspólną wędrówkę osób poszukujących współmałżonka do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej zapraszają na 14 lipca inicjatorzy przedsięwzięcia pod nazwą "Jeden+Jedna Czerna Trek".

W planie całodniowego trekkingu zaplanowano m.in. wspólną modlitwę, Mszę św. agapę oraz zwiedzanie karmelitańskiego sanktuarium niemal w przeddzień święta maryjnego.

Zdaniem organizatorów, wędrówki z grupy Katoliccy Single, wyprawa będzie okazją nie tylko do pogłębienia wiary, ale i wzajemnych relacji. "Kto wie, może ktoś z nas właśnie tam pozna swoją żonę/swojego męża?" - zachęcają i informują, że grupa wystartuje 14 lipca z Krzeszowic. "Następnie przejdziemy razem do Czernej tam i z powrotem pięknym jurajskim szlakiem" - precyzują.

Ks. Jacek Wiosna Stryczek: ogłaszam święto singla. Robimy to! >>

Przypominają zarazem, że warunkiem uczestnictwa w wyprawie, adresowanej do katolickich singli, którzy szukają swojej drugiej połowy, jest możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

5 błędów tych, co marzą o związku >>

Można zapisać się, wstępując do grupy Jeden+Jedna Czerna Trek na Facebooku albo poprzez zgłoszenie telefonicznie (660 249 249). Po telefonicznym złożeniu zapisu i na forum grupy będzie można uzyskać dalsze informacje. Udział w Treku jest bezpłatny.

W lipcu ub. roku katoliccy single spotkali się na górskiej wyprawie na papieski Groń w Beskidzie Małym. Single modlili się i biesiadowali w Ślemieniu na Żywiecczyźnie oraz zorganizowali bal karnawałowy w Zembrzycach. Dotychczasowe spotkania zaowocowały już pierwszymi zaręczynami.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Karol Wilczyński
14,00 zł
19,99 zł

Pięć słów, które mogą zmienić wszystko

„Jezu, Ty się tym zajmij – i wszystko jasne. Cudowna modlitwa, dzięki której rozwiążą się wszystkie moje problemy”.

Ale czy na pewno? I czy na pewno zadziała w taki...

Skomentuj artykuł

Wierzysz i szukasz drugiej połówki? To propozycja właśnie dla Ciebie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.