Włochy: "nie" dla promocji homoseksualizmu

Włochy: "nie" dla promocji homoseksualizmu
(fot. shutterstock.com)
KAI / jm

Massimo Gandolfini, przewodniczący Komitetu Obrony Naszych Dzieci, skierował oficjalny list do kierownictwa telewizji RAI z prośbą o niewykorzystywania obecności Eltona Johna na Festiwalu w San Remo do promocji homoseksualizmu.

"Artystyczna jakość piosenkarza jest powszechnie znana, ale prosimy stanowczo, aby jego obecność ograniczyć tylko do występu muzycznego, starannie unikając jakiekolwiek propagandy homoseksualizmu i tzw. związków tej samej płci" - zaznaczył włoski działacz społeczny.

Gandolfini przypomniał, że Włochy znajdują się w sytuacji, kiedy przedmiotem dyskusji w Senacie jest projekt ustawy, który dotyczy związków między osobami tej samej płci i adopcji przez nich dzieci.

"Media publiczne powinny respektować uczucia Włochów i nie dać się wykorzystywać w celach politycznych" - wezwał przewodniczący Komitetu, który zorganizował 30 stycznia w Rzymie "Family Day", manifestacje w obronie tradycyjnej rodziny.

DEON.PL POLECA

Na Circo Massimo zebrało się wówczas ponad milion osób, aby zaprotestować przeciwko wprowadzeniu tzw. ustawy Cirrinà, która legalizuje związki osób tej samej płci i pozwala na adopcję przez nich dzieci.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Włochy: "nie" dla promocji homoseksualizmu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.