"Wyprawa po owce" w lipcu w Nowym Sączu. To nowa ewangelizacyjna inicjatywa Teobańkologii

"Wyprawa po owce" w lipcu w Nowym Sączu. To nowa ewangelizacyjna inicjatywa Teobańkologii
Ks. Teodor Sawielewicz, twórca Teobańkologii. Fot. mat. pras.
Teobańkologia / mł

W maju odwiedzili osiem polskich miast, na spotkania przyszło kilkanaście tysięcy ludzi. Teraz ekipę Teobańkologii  będzie można spotkać na Sądecczyźnie. 

Już 10 lipca Nowy Sącz odwiedzą Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz. Dzień wcześniej z kapłanem będzie można się spotkać w Starym Sączu. 9 lipca na Strefie Chwały ks. Teodor będzie posługiwać podczas wieczoru uwielbienia, a następnego dnia znany z internetowej ewangelizacji kapłan będzie głosić kazania podczas mszy świętych o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 17:00 (dodatkowa eucharystia) oraz o 19:00 w Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu. Po wieczornej mszy zostanie odmówiony różaniec, po którym ks. Sawielewicz odprawi nabożeństwo o uzdrowienie.

Teobańkologia to internetowa społeczność, która każdego dnia podczas wieczornego różańca zrzesza kilkadziesiąt tysięcy osób. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie „Wyprawa po owce”, którego autorem jest ks. Teodor Sawielewicz.

– Projekt to odpowiedź na wezwanie skierowane do mnie i do Ciebie: “Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie” (Mt 10, 6-7) W projekt możesz włączyć się na dwa sposoby – poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę – mówią organizatorzy.

DEON.PL POLECA

W maju (podczas pierwszej części Wyprawy po owce) Teobańkologia odwiedziła 8 miast, dzięki czemu mogła się spotkać z kilkunastoma tysiącami ludzi. – Ciepłe słowa, świadectwa i wdzięczność. Pełnia Ducha Świętego, radość na twarzy, często łzy wzruszenia. Doświadczenie otwartości na drugiego człowieka, serdecznego przyjęcia i gotowości do służby – podsumowują ludzie z ekipy Teobańkologii. 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Teodor Sawielewicz

Zeszyt Walki Duchowej ks. Teodora to doskonałe narzędzie do walki o poprawę jakości twojej wiary. To metoda zaplanowanych działań i konsekwentnego duchowego treningu. Czy jesteś gotowy?

Planer został stworzony dla tych, którzy wolą biegać raczej...

Skomentuj artykuł

"Wyprawa po owce" w lipcu w Nowym Sączu. To nowa ewangelizacyjna inicjatywa Teobańkologii
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.