Zbiórka wózków dla Domów Samotnej Matki

Zbiórka wózków dla Domów Samotnej Matki
(fot. NYCArthur / flickr.com)
KAI / slo

Pod hasłem "Bryka dla smyka" Fundacja Małych Stópek wraz z Katolickim Stowarzyszeniem "Civitas Christiana rozpoczęła zbiórkę wózków i nosidełek dla noworodków. Zostaną one przekazane dla Domów Samotnej Matki w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Akcja poprzedza XI Szczeciński Marsza dla Życia, który swój finał będzie miał 14 kwietnia.

W ramach akcji charytatywnej zbierane są wózki, łóżeczka, nosidełka, pieluchy jednorazowego użytku, butelki, nowa odzież i kosmetyki oraz to wszystko, co może się przydać w pielęgnacji i opiece nad niemowlęciem.

Zostaną one przekazane matkom borykającym się z trudną sytuacją materialną i rodzinną oraz trafią do najbardziej potrzebujących rodzin spodziewających się dziecka z terenu archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

Darczyńcy mogą pod numerem tel. 787 676 320 umówić się na odbiór rzeczy w dogodnym miejscu, organizator może przyjechać po odbiór większych przedmiotów nawet do domu ofiarodawcy.

DEON.PL POLECA

W ramach pomocy matkom w trudnej sytuacji życiowej przeprowadzono dotychczas akcje: "SMS - dla Domów Samotnej Matki" oraz "Pielucha dla malucha". Obie inicjatywy o charakterze pro-life w konkretny sposób wsparły matki, które mimo trudności życiowych zdecydowały się na macierzyństwo.

Fundacja Małych Stópek ze Szczecina jest organizacją apolityczną. Powstała w marcu 2012 r. a jej misją jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich zostało poczęte oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zbiórka wózków dla Domów Samotnej Matki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.