Znaleziono noworodka w oknie życia w domu samotnej matki

Znaleziono noworodka w oknie życia w domu samotnej matki
Fot. Luma Pimentel / Unsplash
4 miesiące temu
PAP / pk

W oknie życia w domu samotnej matki w Legionowie (Mazowieckie), prowadzonego przez Siostry Urszulanki, jedna z sióstr znalazła noworodka - powiedziała w piątek PAP rzeczniczka legionowskiej policji podkom. Justyna Stopińska. Dodała, że dziewczynka w dobrym stanie trafiła do szpitala.

Jak przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, informację o zdarzeniu dyżurny otrzymał w czwartek po godzinie 23. "W domu samotnej matki prowadzonego przez Siostry Urszulanki, jedna z sióstr w oknie życia znalazła noworodka" - podała policjantka.

"Na miejsce skierowani zostali policjanci. Przyjechał też zespół pogotowia ratunkowego. Lekarz zbadał dziecko i zdecydował o przewiezieniu noworodka do jednego z warszawskich szpitali celem przeprowadzenia dalszych badań" - wskazała dodając, że znaleziony noworodek to dziewczynka.

Podkreśliła, że o całej sprawie został powiadomiony sąd rodzinny w Legionowie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Znaleziono noworodka w oknie życia w domu samotnej matki
Komentarze (1)
..
~. .
22 maja 2020, 22:39
w parafialnym oknie życia takie owoce ... proboszcz do wymiany razem z konkordatem i episkopatem zachowawczym jak orwellowska świnia na folwarku zwierzęcym ponoszącym koszty świńskiej hierarchii wartości taka to Ale Ale .. Temp*o Expiatorio de la Sagrada Familia, katal. Ale Ale ...Ks. prawicowe ks. ścierwo swoimi ks.prawymi rękami szafarzące swoim feudalnym wyznaniem wiary przez tak liczne veki "poprawcie mnie jak się mylę" sprofanowało nie tylko "otwarcie drzwi chrystusowi" i nadal tym swoim św. sacrum "owczarni" (Rdz1,30) "dobrych pasterzy" santo subito profanuje z duchem swoimi i z duchem Twoim ... do 1979 r PO no wnie DO nadal POkurewsku ptfu PO królewsku z Wielkim Orłem we Wielkiej koronce plecionej w starannie odnawiane oblicze okna życia na ziemi tej ziemi

Skomentuj artykuł

Znaleziono noworodka w oknie życia w domu samotnej matki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.