Adam Szustak OP komentuje mecz. "Nie ma siary, ale strasznie mi żal Lewego"

Adam Szustak OP komentuje mecz. "Nie ma siary, ale strasznie mi żal Lewego"
Adam Szustak OP. Źródło: Langusta na Palmie / YouTube.com
Langusta na Palmie / mł

Prawie trzy czwarte Polaków uważa, że piłka nożna jest naszym narodowym sportem. W tej liczbie mieszczą się też duchowni, którzy często z zapałem kibicują polskiej reprezentacji. A także komentują mecze, jak to zrobił wczoraj na Instagramie o. Adam Szustak OP.

- Jest po meczu, trzy jeden, przegraliśmy, ale powiem wam, że nie ma smutku dlatego, że graliśmy! Wreszcie zagraliśmy w piłkę, nie byliśmy tak dobrzy jak Francuzi, ale graliśmy naprawdę porządną piłkę - mówił na gorąco dominikanin.

Adam Szustak OP o meczu Polska - Francja

W krótkim nagraniu opublikowanym w instagramowej relacji odniósł się też do francuskiej gwiazdy meczu i polskiego topowego piłkarza, który nie miał wczoraj dobrej passy. 

- Cudowne dwie bramki Mbappé, on jest geniuszem, naprawdę - mówił zakonnik - No i strasznie mi żal tego Lewego, znowu mu ten karny na końcu nie wyszedł, potem strzelił, ale to musi być dla niego jakaś trauma straszna.

W opinii o. Szustaka mecz był naprawdę niezły, jak na polskie możliwości.

- Nie ma siary, z tego się cieszę. Chłopaki pokazali w końcu ducha, zagrali, okazało się, że potrafią. To jest najbardziej ekstra - skomentował dominikanin. 

Źródło: Langusta na palmie / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Psalmy (tom pierwszy) to książka zawierająca komentarze Adama Szustaka OP do Księgi Psalmów. Powstała na podstawie internetowej serii noszącej tytuł Plaster miodu. Psalmy, która przez kilka lat z różną częstotliwością ukazywała się na youtube’wym kanale...

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP komentuje mecz. "Nie ma siary, ale strasznie mi żal Lewego"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.