Amerykanie zabawni, Niemcy nie tak bardzo

PAP / drr

Niemcy są najmniej zabawną nacją na świecie, ich przeciwieństwem są Amerykanie, a najzabawniejszymi Europejczykami są Hiszpanie, wyprzedzający pod tym względem Włochów i Francuzów - wynika z globalnego sondażu.

Portal społecznościowy i randkowy Badoo.com zwrócił się do 30 tysięcy ludzi w 15 krajach z pytaniem, którą nację uważają za "najzabawniejszą bądź najlepszą w rozśmieszaniu ludzi", a którą za "najmniej zabawną".

DEON.PL POLECAW tym globalnym rankingu najzabawniejszych pierwsze miejsce zajęli Amerykanie, drugie - Hiszpanie, a trzecie - Włosi. Głosowanie na najmniej zabawną nację potwierdziło natomiast - jak pisze Reuters - opinię Marka Twaina, który powiedział kiedyś, że "niemiecki dowcip nie jest do śmiechu". Za Niemcami uplasowali się Rosjanie i Turcy.

Brytyjczycy, znani ze specyficznego poczucia humoru, w tym globalnym rankingu najzabawniejszych zajęli jednak dopiero siódme miejsce, a w kategorii najmniej zabawnych nacji - czwarte, zaraz za Turkami.

- Obawiam się, że niektórych rezultatów nie uznamy za zabawne - powiedział dyrektor Badoo ds. marketingu, Brytyjczyk Lloyd Price.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Amerykanie zabawni, Niemcy nie tak bardzo
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.