Biskup Damian Muskus pracował na dachu. Za tą akcją kryje się coś zaskakującego

Biskup Damian Muskus pracował na dachu. Za tą akcją kryje się coś zaskakującego
Fot. Damian A. Muskus / Facebook.com
Damian A. Muskus / Facebook.com / tk

Biskup Damian Muskus nie przestaje zaskakiwać. Tym razem opublikował w mediach społecznościowych film, w którym widzimy go przykręcającego maszt na dachu. Za tą akcją i nagraniem stoi jednak coś więcej, bowiem biskup w ten sposób pomaga chorej na SMA Kamilce.

Co bp Damian Muskus robił na dachu?

"Jeśli chcecie wiedzieć, po co ekscelencja wlazła na dach i zobaczyć relację z nieliturgicznych czynności, jakie wykonywała na wysokościach, dokonajcie wpłaty na konto Kamilki, koniecznie z dopiskiem 'biskup na dachu'. Jeśli skarbonka wzbogaci się minimum o 1 tysiąc zł, opublikuję kilkusekundową relację filmową, jeśli o 2,5 tysiąca zamieszczę obszerniejszą relację. Wybór należy do Was" - napisał 5 lipca na Facebooku bp Muskus.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów, ponieważ na koncie Kamilki szybko pojawiła się konkretna kwota pieniędzy w związku z czym krakowski biskup udostępnił nagranie z prac na dachu.

"Nie wierzyłem, że do tego dojdzie. Ale stało się. Do skarbonki, która automatycznie zasila konto Kamilki, wpłynęło 1180 zł, a więc próg minimum został przekroczony. Zgodnie z obietnicą publikuję krótki fragment czynności wykonywanych na wysokościach" – napisał bp Muskus na Facebooku. Film można obejrzeć klikając w ten link.

To jednak nie koniec przygód hierarchy na dachu. Biskup zachęcił do dalszego wsparcia chorej Kamilki, w zamian za co opublikuje kolejne filmy z jego dekarskich wojaży.

Źródło: Damian A. Muskus / Facebook.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
George Augustin

Jesteśmy powołani do tego, aby być współtwórcami radości. I tylko ci, którzy odkryli prawdziwą radość, mogą faktycznie pomagać innym ludziom.

Tajemnica kapłaństwa zakorzeniona jest w życiu i działalności Jezusa. Chcąc być księdzem dzisiaj, trzeba prawdziwie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Biskup Damian Muskus pracował na dachu. Za tą akcją kryje się coś zaskakującego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.