Czy szef może kierować się... miłością?

Czy szef może kierować się... miłością?
(fot. Judit Klein / flickr.com / CC BY)
7 lat temu
drr

1. Wszyscy ludzie są zasadniczo leniwi i muszą być motywowani i kontrolowani. 2. Ludzie kierują się głównie wewnętrzną motywacją i nie potrzebują, by stawiać przed nimi wyzwania. Które z tych twierdzeń jest twoim zdaniem prawdziwe?

Nikt nie postrzega innych właściwie, nie osiągnąwszy uprzednio zdrowego oglądu samego siebie. Doceń swój potencjał, wyjątkowy talent oraz fundamentalną godność. Potem spójrz na innych.

Wiara nie przeszkadza być bogatym >> przeczytaj całą rozmowę z Chrisem Lowneyem

Chris Lowney - po 7 latach życia w jezuickim seminarium, praktykowania ślubów ubóstwa, czystości i posłuszeństwa wobec przebywającego w Rzymie generała zakonu przeszedł metamorfozę. Stał się człowiekiem korporacji... Jeden z dyrektorów zarządzających roztaczał przez utalentowanymi rekrutami kuszącą wizję bogactwa tak wielkiego, że tylko "leżeć i zbijać bąki"...

Lektura obowiązkowa dla każdego lidera w świecie biznesu. Walter Gubert, prezes banku J.P. Morgan

Chcę przeczytać tę książkę >>

Najpierw sformułuj cel. Potem dokonaj właściwych wyborów związanych z pracą i związkiem. I wreszcie uczyń każdy dzień ważnym i pięknym. Prawda, że łatwe? Jego książka to współczesna wersja "Ćwiczeń duchownych" Ignacego Loyoli. Dowód na to, że pracą i wytrwałością każdy może dojść do obranego celu.

Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat - zdobądź własny egzemplarz!

Czy szef może kierować się... miłością? - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Czy szef może kierować się... miłością?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.