Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach. Allegro znów wzrusza świąteczną reklamą

Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach. Allegro znów wzrusza świąteczną reklamą
fot. Allegro / YouTube
Allegro / YouTube / pk

"Ta reklama jest lepsza od polskich filmów z ostatnich 10 lat . Można by było nakręcić film pełnometrażowy z taką fabułą" - piszą internauci pod tegorocznym, świątecznym spotem Allegro.

Nowa reklama Allegro opowiada historię rodziny, w której przed Bożym Narodzeniem dochodzi do trudnej sytuacji. Głowa rodziny, schludny i kochający porządek lekarz, jest wyraźnie niezadowolony z obecności w swoim domu gościa, którego córka zaprosiła na obiad. Chłopak ma wytatuowane dłonie, przypinkę w kształcie czaszki i kolczyk w nosie. Gdy ojciec wstaje od stołu, córka wpada w szał. Następnego dnia w pracy mężczyzna ma wyraźnego pecha - jego długopis albo nie chce pisać albo cieknące pióro plami jego fartuch. Lekarzowi z pomocą przychodzi chłopak w maseczce.

Tegoroczna świąteczna reklama Allegro wpisuje się w klimat maseczek i zasłoniętych twarzy. Okazuje się, że czasem zasłonięta twarz może pomóc w poznaniu drugiej osoby. "Pierwsze wrażenie nie musi być słuszne. Czasem potrzeba chwili, żeby dostrzec w sobie to, co najważniejsze" - czytamy pod filmem Allegro na YouTube.

Zobacz wzruszającą, świąteczną reklamę:

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach. Allegro znów wzrusza świąteczną reklamą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.