Dziadek z reklamy Allegro nagrał wzruszające przesłanie dla wnucząt

Dziadek z reklamy Allegro nagrał wzruszające przesłanie dla wnucząt
(fot. youtube.com)
youtube.com/ ed

Pan Robert Mazurkiewicz, który dzięki udziałowi w świątecznej reklamie stał się najprawdopodobniej najsłynniejszym dziadkiem w Polsce, tym razem nagrał wzruszające słowa dla wszystkich wnucząt.

"Jeśli w trakcie rozmowy będę się ciągle powtarzać, nie przerywaj mi i nie mów: Przecież minutę temu mówiłeś to samo. Po prostu spróbuj wysłuchać mnie do końca".

Posłuchajcie jego słów:

DEON.PL POLECA

Zobaczcie też świąteczną reklamę z tym panem, która zrobiła prawdziwą furorę w sieci [WIDEO] >>

Wszystko przez miłość

"Nie mam wątpliwości, że ta reklama porusza nie tylko dlatego, że jest świetnie opowiedzianą historią o poświęceniu i miłości do drugiego człowieka. Porusza przede wszystkim dlatego, że jest historią prawdziwą, pokazującą coś, czego doświadczają miliony imigrantów na całym świecie (nie tylko Polaków).

Pokazuje, co tak naprawdę oznacza odseparowanie na wiele miesięcy (albo i lat) od najbliższych oraz do czego jesteśmy zdolni, gdy kochamy. Historia Roberta jest też świetnym obrazem tego, jak bardzo potrzebujemy bliskości i czułości drugiego człowieka" - napisał w felietonie Karol Wilczyński. TUTAJ przeczytacie całość jego refleksji o tym, co reklama Allegro mówi Polakom.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dziadek z reklamy Allegro nagrał wzruszające przesłanie dla wnucząt
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.