Prawdziwa przyjaźń nie zna granic

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic
Youtube.pl / Popfiction.pl / mm

W niedzielę cała Ameryka ekscytowała się rozgrywkami Super Bowl. Poza widowiskiem sportowym, duża grupa ludzi czekała również na słynne już reklamy. Jedna z nich, ukazująca przyjaźń pomiędzy koniem a szczeniakiem, błyskawicznie podbiła serca internautów. Zobaczcie dlaczego.

Super Bowl to nie tylko meczowa rozgrywka, ale również ogromne wydarzenie kulturowe, któremu towarzyszą koncerty świetnych gwiazd. Fenomenalny występ Michaela Jacksona  w przerwie meczowej w 1993 przeszedł już do historii muzyki.

DEON.PL POLECA

W 2012 roku mecz pomiędzy Pittsburgh Steelers a Green Bay Packers obejrzało 111 mln widzów! Tak duża oglądalność sprawia, że co roku cena czasu antenowego w przerwie meczowej osiąga astronomiczną wysokość.

W ubiegłym roku wynosiła już 8 mln dolarów za jedną minutę. Producenci cały rok pracują nad genialnymi reklamami, które zostaną zaprezentowane tego dnia. Trzeba przyznać, że po odcięciu tych, których kompletnie nie rozumiem z powodu kulturowych różnic, zostaje sama śmietanka.

Jedną z takich reklam, które chwytają widza za serce są spoty Budweissera. Zarówno rok 2013 jak i obecny, należały do... zobaczcie sami.

Więcej na temat reklam z zeszłorocznej edycji Super Bowl na blogu o popkulturze Popfiction.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.