Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]

Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]
Toyota USA / youtube.com
3 lata temu
Toyota USA / youtube.com / islamistablog.pl / kw

Kibice NFL z okazji jednego z najważniejszych świąt sportu w USA obejrzeli nie tylko finałowy mecz footballowych mistrzostw kraju, ale także przygotowane specjalnie na tę okazję koncerty i najlepsze reklamy telewizyjne.

Wśród nich ukazała się także reklama Toyota USA pod hasłem "We’re all one team" ("Wszyscy jesteśmy jedną drużyną"). "To prawdopodobnie najlepsza patriotyczna reklama ever" - napisał w komentarzu jeden z internautów.

Reklama zrobiła furorę w mediach społecznościowych nie tylko dlatego, że wielu ujrzało w niej odniesienie do aktualnej sytuacji politycznej w kraju. Jest bardzo pozytywna i pełna humoru.

Zobaczcie sami!

Papież Franciszek wielokrotnie mówił o ludziach reprezentujących różne kultury, narodowości czy wyznania jako "jednej rodzinie" - szczególnie w kontekście rozmaitych wyzwań, kryzysów i niebezpieczeństw. O osobach wyznających różne religie mówił zaś - "wszyscy jesteśmy dziećmi Boga". Ojciec Święty prosił w jednej ze swoich intencji modlitewnych: "Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Dominique Wolton
27,93 zł
39,90 zł

„Niczego się nie boję…”
Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu

Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy – heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.