Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]

Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]
Toyota USA / youtube.com
Toyota USA / youtube.com / islamistablog.pl / kw

Kibice NFL z okazji jednego z najważniejszych świąt sportu w USA obejrzeli nie tylko finałowy mecz footballowych mistrzostw kraju, ale także przygotowane specjalnie na tę okazję koncerty i najlepsze reklamy telewizyjne.

Wśród nich ukazała się także reklama Toyota USA pod hasłem "We’re all one team" ("Wszyscy jesteśmy jedną drużyną"). "To prawdopodobnie najlepsza patriotyczna reklama ever" - napisał w komentarzu jeden z internautów.

Reklama zrobiła furorę w mediach społecznościowych nie tylko dlatego, że wielu ujrzało w niej odniesienie do aktualnej sytuacji politycznej w kraju. Jest bardzo pozytywna i pełna humoru.

Zobaczcie sami!

DEON.PL POLECA

Papież Franciszek wielokrotnie mówił o ludziach reprezentujących różne kultury, narodowości czy wyznania jako "jednej rodzinie" - szczególnie w kontekście rozmaitych wyzwań, kryzysów i niebezpieczeństw. O osobach wyznających różne religie mówił zaś - "wszyscy jesteśmy dziećmi Boga". Ojciec Święty prosił w jednej ze swoich intencji modlitewnych: "Aby szczery dialog między ludźmi wyznającymi różne religie przyniósł owoce pokoju i sprawiedliwości".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Dominique Wolton

„Niczego się nie boję…”
Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu

Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy – heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ta reklama pokazuje, czego brakuje nam wszystkim [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.