Dzięki przeszczepowi mogła pójść do ślubu. Tak odwdzięczyła się ojcu dawczyni

Dzięki przeszczepowi mogła pójść do ślubu. Tak odwdzięczyła się ojcu dawczyni
Fot. depositphotos.com / Instagram
brightside.me / kb

Do ślubu prowadziło ją dwóch ojców. Jednym z nich był jej tata, a drugim ojciec kobiety, od której pobrane zostało do przeszczepu jelito. Diana dostała szansę na nowe życie, gdy zgasło życie Heather.

Niedoszły ślub

W październiku 2017 r., zaledwie trzy dni przed ślubem, 26-letnia Heather Renee Donnelly miała wypadek samochodowy. Kobieta nie przeżyła. Jej ojciec Daniel Donnelly Jr. nie mógł już spełnić swojego wielkiego marzenia - poprowadzić córki do ślubu.

Heather Renee Donnelly złożyła deklarację zgody na przeszczep narządów. Zrobiła to w tajemnicy przed jej najbliższymi - w tym przed ojcem.

Przeszczep, który uratował życie

Drugą ważną osobą w tej całej historii jest Diana Donnarumma. Przez osiem lat cierpiała na poważną chorobę przewodu pokarmowego. W 2017 r. jej życie uległo radykalnej poprawie, gdy lekarze dokonali  przeszczepu jelita od zmarłej Heather.

DEON.PL POLECA

W 2019 r. Diana zaręczyła się ze swoim ukochanym. Wdzięczna za odzyskanie zdrowia, Diana postanowiła zaprosić na swój ślub Daniela Donnellego Jr. - ojca Heather. W tym dniu Daniel - razem z ojcem Diany - poprowadził do ślubu kobietę, która żyje dzięki jego córce.

Źródło: brightside.me / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Pan stworzył nas wolnymi – i dzięki temu zdolnymi do miłości

Cudowność działania Boga w naszym życiu nie polega „jedynie” na tym, że czyni nas On wolnymi (zewnętrznie, wewnętrznie); chodzi o to, że czyni nas...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Dzięki przeszczepowi mogła pójść do ślubu. Tak odwdzięczyła się ojcu dawczyni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.