Film na weekend: "Mój rower"

Film na weekend: "Mój rower"
(fot. Materiały prasowe dystrybutora)
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Dziadek, ojciec i syn są skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni. Żaden z nich nie przepuści okazji, by uprzykrzyć drugiemu życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli, niż łączy?

Tytuł: Mój rower
Reżyseria: Piotr Trzaskalski
Scenariusz: Wojciech Lepianka, Piotr Trzaskalski
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2012
Główne role: Artur Żmijewski, Michał Urbaniak, Krzysztof Chodorowski

Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Komediodramat Piotra Trzaskalskiego ("Edi" - zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami?

Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej okazji, żeby uprzykrzyć sobie życie. Czy naprawdę więcej ich dzieli, niż łączy? Czy klucz do zrozumienia męskiego punktu widzenia w ogóle istnieje? (Opis dystrybutora)

Odradzamy oglądanie tego filmu z małymi dziećmi.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunesHBO GO lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Mój rower"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.