Film na weekend: "Patrol"

Film na weekend: "Patrol"
(fot. https://www.youtube.com/watch?t=43&v=tZy-wcQIsRU)
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Doświadczony ratownik zaczyna szkolić młodego, pewnego siebie adepta. Szybko okazuje się, że jego zachowanie ma związek z traumatyczną przeszłością. Chłopak, prędzej czy później, będzie musiał się z nią zmierzyć.

Ben Randall (Kevin Costner) to doświadczony ratownik morski. Jego życie załamuje się jednak po tragicznym wypadku, w którym giną jego koledzy z ekipy. Ben nie tylko obwinia się za śmierć współpracowników, ale myśli o zakończeniu służby. Ostatecznie zostaje jednak oddelegowany do szkolenia młodych kandydatów w elitarnej amerykańskiej Straży Wybrzeża. Wśród jego podopiecznych jest bardzo utalentowany, lecz wyjątkowo zarozumiały pływak - Jake Fischer. Jake, choć robi wrażenie twardego i odpornego na wszystko, wewnątrz skrywa bolesną tajemnicę. Ben dostrzega w nim wielki potencjał (Opis dystrybutora).

"Patrol" to nie tylko historia o bohaterstwie ratowników Straży Wybrzeża. To film o przyjaźni, wsparciu i poszukiwaniu wzorców. Czas poświęcony na jego obejrzenie na pewno nie będzie stracony.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Patrol"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.